5/7 Jesienna kolekcja w KSIS

by poniedziałek, 29 października, 2012
W showroom KSIS już dostępna jest najnowsza Kolekcja Wedding Jesień-Zima 2012/2013. Wśród dostępnych modeli królują delikatne pantofle. Dla odważniejszych Panien Młodych propozycją są awangardowe sandałki. Polecamy buty z KSIS, które mieliśmy przyjemność pokazać Wam w wielu sesjach dla magazynu BRIDELLE ONLINE. Buty są wyjątkowo wykonane, perfekcyjnie wyprofilowane i wyważone oraz nieziemsko ozdobione! Uwielbiamy!

Francis to ponadczasowa klasyka

Migdałowy nosek przystrojony został kryształami Swarovskiego® i aksamitnie jedwabną kokardą. Pantofel fenomenalnie podkreśli charakter małej białej. But w całości wykonany z wysoko gatunkowych materiałów.

Hannah najlepiej wygląda bez sukienki

To kwintesencja luksusu. Wysoka szpilka w całości wysadzana jest kryształami Swarovskiego®. Tył i bok buta zdobią satynowe kokardy. But w całości wykonany z wysoko gatunkowych materiałów.

Sabine to boskie sandałki retro o kształcie litery „T”

Ta ekscentryczna konstrukcja jest z przodu zdobiona wymyślnym marszczeniem na kształt żabotu i ma zakrytą piętką. Wysoka szpilka w całości wysadzana jest kryształami Swarovskiego®.

Samantha to awangardowe czółenka

Wykonane w całości z delikatnej siatki obsypanej kryształami Swarovskiego®. Lekkie i biżuteryjne. But w całości wykonany z wysoko gatunkowych materiałów.

zdjęcia: materiały prasowe
Tagi: , Kategoria: BRILLIANT BOOK 0

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *