5/7 Wyśpiewane podziękowania dla Rodziców

by środa, 5 grudnia, 2012Podziękowanie dla Rodziców

Nowym, wyszukanym trendem w branży ślubnej są występy artystów muzyków uświetniające ceremonię ślubną w kościele (Ave Maria), ale również uroczystości weselne na sali. Obok tradycyjnej zabawy przy dźwiękach zespołu weselnego, jedną z atrakcji muzycznych może być występ zawodowej śpiewaczki w repertuarze znanych arii operowych i operetkowych lub popularnych utworów musicalowych czy jazzowych. Występ może mieć charakter prywatnego koncertu – niespodzianki dla Gości lub formę prezentu – podziękowania dla Rodziców. W programie mogą znaleźć się m.in.: słynne przeboje poświęcone osobie Matki, Ojca oraz pary Rodziców.

Uroczysty weselny obiad lub poprzedzający zabawę weselną koktail w ogrodzie może uatrakcyjnić również wytworna, klasyczna muzyka, grana przez kameralny zespół solistów filharmonii albo pełna wysublimowanego smaku subtelna muzyka jazzowa, w wykonaniu zawodowych jazzmanów. Obecność na weselu utalentowanych muzyków i nastrojowa muzyka mistrzów z pewnością zbudują oprawę artystyczną niemalże jak z filmu.

Niespodzianka dla Gości

Unikatową atrakcją wieczoru Dnia Ślubu może być występ śpiewaków operowych w programie muzyczno – kabaretowym, dostarczający publiczności wielu niespodziewanych emocji. Pełny scenariusz tego wydarzenia jest z zasady objęty tajemnicą, w celu zabezpieczenia efektu zaskoczenia Gości.

Przy wyborze atrakcji weselnych warto zastanowić się, jaki typ atrakcji będzie najbardziej odpowiedni do uroczystości oraz jakich reakcji Gości oczekuje Młoda Para.

Decydując się na nietypową oprawę muzyczną mamy pewność, że zapewni ona Gościom sporą dawkę wrażeń. Nie od dziś wiadomo, że muzyka jest nośnikiem elektryzujących emocji. Dobra muzyka w dobrym wykonaniu gwarantuje emocje na najwyższym poziomie, podnosi rangę imprezy, jak również stwarza podczas uroczystości wyjątkowy klimat, który długo zapada w pamięć. Zwłaszcza, jeśli w tym wyjątkowym Dniu uda nam się zaprosić Artystów, których nazwiska widnieją na afiszach koncertowych.

Szczegółowe informacje o profesjonalnym śpiewie podczas uroczystości zaślubin i przyjęć weselnych uzyskacie na stronie śpiewaczki DOROTY BARAN-BŁASZCZYK.

zdjęcia: materiały prasowe