6/7 Najpiękniejsze dekoracje stołów 5

by środa, 19 września, 2012
MÓJ FAWORYT!

zdjęcie poniżej

Zdjęcie po lewej. Zauważcie, że w kompozycji zastosowano mech. Jeśli chcesz, aby Wasze dekoracje miały niepokojący i tajemniczy charakter, mech idealnie nada się do tego! Jego intensywny kolor świetnie pasuje zarówno do jasnych, pastelowych kolorów, jak i intensywniejszych barw. Wygląda również dobrze, jako samodzielna dekoracja.

MÓJ FAWORYT!

zdjęcie poniżej

Nie tylko kwiaty zasługują na ozdobienie! Dekoracja skrzyneczek czy wazonów to doskonały pomysł, jeśli nie dysponujecie zawrotnym budżetem na kwiaty.

MÓJ FAWORYT!

zdjęcie poniżej

Wspominany wyżej mech! Genialnie pasuje do aranżacji! Jest tani (można go kupić na giełdach kwiatowych) i może zrekompensować braki w ilości kwiatów.

MÓJ FAWORYT!

zdjęcie poniżej

Uwielbiam kompozycje vintage! Nie tylko pod względem zastosowania starych gatunków kwiatów (hortensje, peonie, róże ogrodowe) czy kolorystyki (pastele i brudne barwy), ale również pod kątem naczyń! Tu kompozycję wykonano w metalowych koszykach wyłożonych mchem (sic!). Drzewka rozmarynowe, które postawiono obok spoiły całą kompozycję! Zdecydowanie mój faworyt!

MÓJ FAWORYT!

zdjęcie poniżej

Klatka wypełniona kwiatami, których niesforne kłącza i pędy wychodzą dosłownie zza żerdek! Wyobraźcie sobie, jak pięknie wyglądałaby taka kompozycja w klatce z powojników!

zdjęcia: materiały prasowe


Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *