8/10 Projektanci GRAND DESIGNS – Anna Campbell

by piątek, 25 maja, 2012
Chciałam Wam dziś pokazać suknie australijskiej projektantki ANNA CAMPBELL. Zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia! Dlaczego w Polsce tak trudno znaleźć podobne projekty? Tym bardziej, że suknie Anny są w standardowych, średnich, polskich cenach (549$ AU – 999$ AU). Sukienki inspirowane latami 20. i greckimi, antycznymi fasonami. Przepiękne zdobienia i asymetryczne linie. Co więcej – praktycznie wszystkie sukienki z kolekcji Luxe, którą znajdziecie na stronie projektantki można zamówić nie tylko w kolorach ecru czy białym, ale również nude, brudnej lawendzie czy mocha. Ja jestem zachwycona!!! I mam nadzieję, że niedługo zobaczymy te suknie w Polsce. A wiem, że jedna z firm zajmujących się sukniami przymierza się do nich 😉

zdjęcia: ANNA CAMPBELL


2 odpowiedzi
 • Paula
  24 lipca, 2016

  Dzień dobry,
  Chciałam zapytać skąd autorka artykułu wzięła ceny sukienek? Na stronie są kilkakrotnie wyższe. I czy już wiadomo która firma planuje sprzedawać te suknie w PL?

 • Bridelle
  24 lipca, 2016

  Artykuł jest z 2012 roku. Od tego czasu ceny sukni Anny Campbell wzrosły kilkukrotnie. Były przez chwilę dostępne w Polsce, ale niestety salon, który je sprzedawał przestał istnieć.