8/9 OSA OSOBISTA STYLISTKA na Bridelle.pl

by piątek, 11 maja, 2012
Pamiętacie te piękne Panie? Dziś przedstawiam Wam je oficjalnie. To OSY 🙂 Czyli Osobiste Stylistki z PERSONAL STYLIST,  z którymi blog Bridelle.pl podjął współpracę. W ofercie PERSONAL STYLIST od niedawna znajduje się również usługa stylizacji ślubnych i z ogromną przyjemnością na naszych łamach gościć będziemy Martę Harner, która pokazywać będzie stylizacyjne nowości, ciekawostki i triki, abyście w tym dniu wyglądały zabójczo!

zdjęcia: JOLANTA CZACZKOWSKA

Kilka słów o usłudze stylizacji ślubnych z PERSONAL STYLIST. Tradycyjnym bezom mówimy stanowcze nie! Z nami ślub będzie stylowy. To Twój najważniejszy Fashion Moment.

Konsultacja przy kawie. Katalogi i ślubne wydawnictwa, najlepsze sklepy i magazyny internetowe i mnóstwo pytań! Musimy Cię poznać, zapytać o oczekiwania, ulubione style. Wskażemy optymalne dla sylwetki fasony sukienek, wspólnie zastanowimy się nad całością stylizacji.

Stylizacja dopięta na ostatni guzik. Stylistka przygotuje listę sklepów/salonów i zamówi modele sukien do przymiarki, umówi terminy. Research sklepów internetowych pozwoli Ci zadecydować o sposobie zakupu sukni albo podpatrzeć najnowsze trendy. Wyszukamy też dodatki, które przecież mogą zaważyć na całości!

Nadzór nad wykonaniem makijażu i fryzury oraz spójnością wizerunku. Ograniczymy Twój stres do minimum, polecimy sprawdzonych makijaży stów i fryzjerów. Możemy uczestniczyć w makijażu próbnym oraz fryzurze, żeby mieć pewność, że pasują do koncepcji. Na Twoje życzenie możemy to również nadzorować w dniu ślubu.

* * *

Ślubna kreacja – 2 w 1

Myśląc o sukni ślubnej  wyobrażasz sobie długi tren ciągnący się po kamiennej posadzce kościoła, czy może wersja im mniej tym lepiej, ale przecież do kościoła nie wypada?

Potem jednak przychodzi refleksja, że suknia powinna być również praktyczna – przecież pewnie będzie gorąco, a tańce będą trwały do samego rana. Czy zdecydować się na dwie suknie ? Niekoniecznie. Projektanci chcąc spełnić marzenia o romantycznej a jednocześnie funkcjonalnej sukni ślubnej, proponują wersje 2 w 1, ale uwaga ! Nogi będą głównym bohaterem wariantu mini,  także pozwolić sobie na nią mogą posiadaczki tylko tych pięknych i zgrabnych. Jestem przekonana, że to liczna grupa! Wybór jest ogromny wśród hiszpańskich, włoskich i francuskich marek. Dziś przedstawiam dwa modele prosto z grodu Kraka niezwykle utalentowanej ANNY KARY.

A w następnym wpisie stylizacja eko! Serdecznie zapraszamy!

kolaż i tekst: MARTA / PERSONALSTYLIST.PL
źródła: zara.com, mango.com, venezia.pl, rhe-wedding-information-site.com, i-techne.pl, polyvore.com

Tagi: , Kategoria: 0