9/11 {HOT SEXY BEST} Ewa Brzozowska I

by piątek, 9 marca, 2012Lubicie śluby plenerowe? Ja uwielbiam! I nie mogę pogodzić się z tym, na jakie trudności napotykają się Narzeczeni w Polsce, chcący zorganizować swój ślub poza murami USC. Dziś perełka! W obiektywie EWY BRZOZOWSKIEJ, stylowy i wyrafinowany ślub Marty i Marca. Niesamowita organizacja (Marta na co dzień pracuje w branży public relations i jak sama napisała, nie mogła odmówić sobie przyjemności samodzielnego zorganizowania i koordynowania własnego ślubu), piękne kolory, stonowane dekoracje i bajeczne miejsce. Marta – zjawiskowa! Wspaniała i niespotykana suknia z kolekcji Pronovias. Marta zdecydowała się na hiszpańską suknię z uwagi na sentyment do Hiszpanii w której mieszkała. Marc – powściągliwy, elegancki i bardzo męski. Oboje wyglądali bajecznie! Uroczystość zaślubin pod gołym niebem, z pięknym widokiem na jezioro – MARZENIE wielu osób w Polsce. Zazdrościmy! A mnie urzekł moment wypuszczenia białych balonów w powietrze po całej ceremonii 🙂 Przyjęcie w namiocie (również zazdrościmy!), urocze, dyskretne dekoracje kwiatowe, piękne wiaderka z M&M’s 😉 dla gości, modne drzewo odcisków palców gości, wypuszczenie lampionów o zmroku i zabawa do białego rana. Zdjęcia Ewy, jak zawsze na medal!

Marta – Moim marzeniem było zawsze zorganizowanie ślubu na świeżym powietrzu, nad morzem, na skarpie przy zamku. Po długich poszukiwaniach po polskiej i niemieckiej stronie doszliśmy do wniosku, że ze względu na uciążliwy dojazd i międzynarodowość naszych gości, najlepiej byłoby to zrobić w Warszawie. Po kolejnych, długich poszukiwaniach znaleźliśmy Pałacyk Zegrzyński z przepięknym parkiem, czyli tak, jak chciałam. Natura, piękny, biały pałac i oczywiście pseudo-morze czyli Zalew Zegrzyński 🙂

Obydwoje jesteśmy zwolennikami elegancji, ale również prostoty, więc róże i złote świeczniki nie wchodziły w grę. Zdecydowaliśmy się na dekoracje mało ostentacyjne, za to mocno naturalne. Przede wszystkim byliśmy na powietrzu, blisko ziemi, więc taka też miała być dekoracja nawiązująca do otoczenia. Dekoracje wykonała firma Alex Deco. Ustaliliśmy cztery podstawowe kolory –  magenta, pistacja, brąz i krem, i w tych kolorach chcieliśmy mieć oprawę florystyczną i dekoracje.

* * *

PALETA KOLORÓW

dark pink paleta.light krem pistacja orchidea paleta.ecrubrąz

NOWOŻEŃCY: Marta i Marc

DATA ŚLUBU: 25 czerwca 2011

ŚLUB I WESELE: Pałac Zegrzyński / Zegrze

SUKNIA: Pronovias

DEKORACJE: Alex Deco

MUZYKA: Boogie Band

FOTOGRAFIA: EWA BRZOZOWSKA

* * *

zdjęcia: EWA BRZOZOWSKA
Tagi: No tags Kategoria: {HOT SEXY BEST} 0