9/11 Pomysły na ramy, ramki i rameczki

by wtorek, 6 marca, 2012Co można zrobić z ramek? Bardzo dużo! To fantastyczny pomysł na niebanalne dekoracje! Duże, małe i całkiem maleńkie! Jak je wykorzystać? Oto 10 pomysłów na ramki!

* * *

1. Ramki z listą gości. Każdej ramce przyporządkowane są kolejne litery alfabetu, dzięki czemu goście mogą bez problemu znaleźć swoje nazwisko i trafić do odpowiedniego stolika.

* * *

2. Ramki z Waszymi zdjęciami! Niech opowiedzą gościom Waszą miłość. Poza Waszymi zdjęciami możecie umieścić również zdjęcia Waszych Rodziców i Dziadków.

* * *

3. Ramki, jako rekwizyt w photo booth! Goście z pewnością będą wiedzieć, jak kreatywnie wykorzystać ramki.

* * *

4. Ramki wypełnione kwiatami. Ten pomysł niesamowicie mi się spodobał! Można je powiesić lub postawić na stołach. Proste, czyste i geometryczne kształty.

* * *

5. Ramka, jako główny rekwizyt podczas sesji portretowej.

* * *

6. W ramkach możecie umieścić również pojedyncze winietki.

* * *

7. Ramki mogą posłużyć, jak już wcześniej Wam pokazałam, jako rekwizyt w photo booth. Ale można z nich przygotować całą ścianę, stanowiącą tło dla zdjęć! To pracochłonna dekoracja, ale za to, jaki efekt!

* * *

8. Tło z ramek to doskonały pomysł na niebanalną i oryginalną dekorację. I zobaczcie! Możecie wykorzystać nie tylko ramki na zdjęcia, ale również… stare, ramy okienne! Pomysł tak genialny w swej prostocie, że nie mogę się napatrzeć.

* * *

9. Ramka, jako dekoracja stołów. Aby wyglądała ciekawie na stole, musi mieć sporo miejsca, dlatego sprawdzi się na dużych, okrągłych, ponad 2 metrowych stołach. A jak Wam się podoba pomysł z powieszonymi nad stołem ramkami? Dla mnie bomba!

* * *

10. Napisz coś! Wykorzystaj ramki, jako tablice lub obramowanie dla etykiet z informacjami dla gości!

zdjęcia: INTERNET