9/9 PREZENTACJA – Jaka Cards

by piątek, 16 marca, 2012
Jeśli szukacie wyjątkowych, wykonanych na zamówienie zaproszeń ślubnych i poligrafii, zajrzyjcie do Artystycznej Pracowni Papieru JAKA CARDS. Nas zachwyciły nie tylko zaproszenia ślubne, ale różnorodność oferty pracowni, w której znaleźliśmy także wypożyczalnię ślubną, strojenie alejek ślubnych, poduszeczki na obrączki i coś na wieczór panieński 😉 Prace JAKA CARDS już raz były pokazane na blogu, podczas prezentacji jednego ze ślubów (zobacz TU).

Najnowsza kolekcja zaproszeń i dodatków papierniczych JAKA CARDS przygotowana została z uwzględnieniem najnowszych trendów, nie tylko jeśli chodzi o kolorystykę, ale też styl, nowe formy i sposoby otwierania. Nie brakuje bardzo nowoczesnych rozwiązań typu zaproszenia okrągłe, z ukrytymi kieszonkami, niebanalnym rozmieszczeniem treści, a także ciekawych połączeń kolorystycznych. Ale znajdziecie także klasyczne zaproszenia ślubne z pięknymi kokardami, w odcieniach złota, bieli, fioletu i różu, stylem nawiązującymi do znanej elegancji i szyku. Jednym słowem, każdy znajdzie coś dla siebie, a w końcu o to chodzi! Również cenowo oferta wydaje się elastyczna i dopasowana do każdego budżetu. Najtańsze zaproszenia w komplecie z kopertą, nadrukiem i personalizacją listy gości kosztują 1,60 zł/szt. A mając zaplanowany budżet rzędu 4,00-5,00 zł/szt. możecie wybierać z większości wzorów.

Do kompletu z zaproszeniami pracownia posiada także zawiadomienia, winietki, zawieszki, pudełeczka na podziękowania dla gości, menu, tablice stołów, księgi gości, pudełka na DVD, pudełka na grosiki, poduszeczki na obrączki, serwetniki, podziękowania dla rodziców, ozdoby kieliszków, albumy na zdjęcia czy e-zawiadomienia. Na życzenie możecie zamówić także nietypowe przedmioty, np.: puszki na datki zbierane na wyznaczony cel podczas ślubu. Możliwości ogranicza tylko Wasza wyobraźnia. Każdą kolekcję można zindywidualizować wg Waszego pomysłu. Zaproszenia ślubne w stylu hiszpańskim, orientalnym czy nawiązujące do Waszej pasji, to żaden problem! W dodatku jeśli chcecie, aby dekoracje stołów na Waszej sali również nawiązywały stylistyką do zaproszeń i oprawy całego ślubu, JAKA CARDS w swojej wypożyczalni dysponuje serwetkami w różnych, ciekawych kolorach, klatkami na koperty, kryształkami pod winietki, perełkowymi opaskami na serwetki i perłami w klasycznych świecznikach, oraz wieloma innymi drobiazgami, które można zaaranżować z łatwością do stylu zaproszeń i ślubu. A z dodatkowych atrakcji? Wypożyczalnia wytwornicy baniek mydlanych, dymu, projektora i czerwonego dywanu.

Perełką pracowni są zaproszenia w kształcie… sukni i smokingu lub tortu! W całości ręcznie wykonane z dopracowanym najdrobniejszym detalem. Stanowią one małe dzieła sztuki! Zresztą sami zobaczcie zaglądając na stronę JAKA CARDS i profil FACEBOOK pracowni, który my już polubiliśmy 🙂  A co same autorki kolekcji mówią o swoich pracach?

Kasia – W tym sezonie JAKA CARDS podąża za trendami i proponuje zaproszenia w soczystych kolorach! W kolekcji Yokohama połączenie fioletu z czerwienią! W kolekcji Oxford połączenie pastelowego różu z grynszpanem lub też wybuch kolorów w kolekcji Bazylea i na pewno połączenie chabrowego z fuksją w Chani. Na uwagę zasługują też tegoroczne inspiracje folkiem i sztuką, panujące w całym świecie mody, które wkradły się do kilku kolekcji, m.in.: Baumgart, Tokaj, Salzburg. A dla odważnych nowe formy zaproszeń – z kieszonkami (tzw. pockets) lub wysuwane z okładek. Katalog zaproszenia ślubne 2012 to naprawdę wulkan pomysłów, praca nad wzorami trwała kilka miesięcy i oparta była na światowych trendach ślubnych, gdzie nowości jest sporo. Pozostaje mi mieć nadzieję, że nasze prace się Państwu spodobają 🙂

* * *

Kolekcja BRUKSELA

* * *

Kolekcja BARCELONA

* * *

Kolekcja BAUMGART

* * *

Kolekcja BAZYLEA

* * *

Kolekcja BERLIN

* * *

Kolekcja CAMBRIDGE

* * *

Kolekcja CANNES

* * *

Kolekcja CHANIA

* * *

Kolekcja DALLAS

* * *

Kolekcja KIMBELEY

* * *

Kolekcja LIPCE

* * *

Kolekcja LIZBONA

* * *

Kolekcja LONDYN

* * *

Kolekcja MARAKESZ

* * *

Kolekcja MEDIOLAN

* * *

Kolekcja MOMBASA

* * *

Kolekcja OXFORD

* * *

Kolekcja PANAMA

* * *

Kolekcja PEKIN

* * *

Kolekcja RZYM

* * *

Kolekcja SALIMA

* * *

Kolekcja SALZBURG

* * *

Kolekcja SAN DIEGO

* * *

Kolekcja SEWILLA

* * *

Kolekcja SOFIA

* * *

Kolekcja SUKNIA i SMOKING

* * *

Kolekcja SYDNEY

* * *

Kolekcja TOKAJ

* * *

Kolekcja TORT

* * *

Kolekcja TRÓJMIASTO

* * *

Kolekcja XXL

* * *

Kolekcja YOKOHAMA

zdjęcia: JAKA CARDS

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *