10/10 Najpiękniejsze bukiety 14

by poniedziałek, 22 kwietnia, 2013
Czy wiecie, że w ten weekend rozkoszowałam się najprawdziwszymi, świeżymi i obłędnie pachnącymi peoniami?! Tak! Ania Matuszewska z FABRYKA PASJI przygotowała na sesję zdjęciową Alicja vs Alicja przepiękne dekoracje z kremowych peonii (zobacz TU). Wiosnę czuć już  w powietrzu i lada dzień w ogrodach zakwitną tulipany, żonkile, a w maju będą kwitły konwalie, jabłonie i bzy! Nie mogę się doczekać, a Wy? Niech się w końcu zazieleni! A póki, co kilka kolorowych propozycji bukietów ślubnych. Macie swoich faworytów?

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Mam totalnego bzika na punkcie takiej kolorystyki! Kilka gatunków roślin, świetny detal w postaci ozdobnych, kryształowych środków, kremowych róż i piękne połączenie barw! Soczysta, świeża zieleń jest niesamowita!

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Kolor, kształt i… dalie! Wiecie, że w tym roku lobbuję na rzecz tych kwiatów! Przepiękne połączenie kolorów i gatunków. Dalia w swojej różnorodności wielkości, faktur i kolorów daje ogromne pole do popisu dla każdej florystki!

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

W kolorowych bukietach czarne i białe dodatki, są najczęściej tylko dodatkami. A ten bukiet ukazuje, że to właśnie dodanie koloru może być dodatkiem, a czerń i biel stanowią główną oś bukietu. Zresztą przepięknie podkreśloną przez delikatne i różowe jaskry oraz peonie. Nieregularny kształt bukietu podkreśla jego nowatorstwo.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

W takim zestawieniu nie mogło zabraknąć peonii o których napisałam w pierwszym zdaniu tego posta 😉 Klasa sama w sobie!

zdjęcia: PINTREST

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *