3/5 Najpiękniejsze dekoracje stołów 12

by środa, 8 maja, 2013
Wystarczyły dwa tygodnie, a świat zazielenił się przepięknie! Jabłonie, wiśnie i grusze kwitną! Ogródki pełne są pachnących tulipanów. Za chwilę przyjedzie pora na lilaki i moje ukochane peonie! Na to czekamy! A moja dzisiejsza wizyta na giełdzie kwiatowej doprowadziła mnie do pomieszania zmysłów! Ile kolorów, zapachów! Szał! Zresztą… przekonacie się jutro 😉 Ale to na razie tajemnica! Maj to jeden z najpiękniejszych miesiąców na zawarcie małżeństwa! I wiosenne kwiaty są tak wdzięczne i urocze! Macie już wybrane kwiaty na stoły? Jeśli nie, kolejna porcja inspiracji w naszym cyklu Najpiękniejsze dekoracje stołów. Tradycyjnie wybrałyśmy naszych faworytów.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

IRYSY! Uwielbiam! Niezwykle wdzięczne kwiaty, których wyrazisty kolor i przepiękne faktury dają ogromne możliwości dla florystów. Niestety jest to dość nietrwały kwiat i krótko dostępny.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Jestem wielką miłośniczką prostoty i rustykalnych stylizacji, ale… Ale, jak widzę takie aranżacje, to nie mogę oderwać od nich oczu! Cudowne, majestatyczne, bardzo widowiskowe i… drogie! Hortensje i storczyki to duet doskonały! Zwarta, kulista forma hortensji idealnie kontrastuje z długimi, smukłymi storczykami.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Dla takiej kolorystyki mogę umrzeć! Pastelowy róż+ecru+brudna zieleń! UWIELBIAM!

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Ta kompozycja to jest faworyt z moich faworytów! Jestem urzeczona tą aranżacją! Idealny dobór kolorów – jasne, pastelowe barwy połączono na zasadzie przemiennego doboru. Całość sprawia tak niezwykłe wrażenie, ponieważ użyto różnych gatunków kwiatów, które stworzyły to dzieło! Dalie, róże, storczyki, hortensje! BOSKIE!

źródło: BELLE THE MAGAZIN

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *