3/5 Perfekcyjne druhny!

by piątek, 8 marca, 2013
Dzień Kobiet, Dzień Kobiet, niech każdy się dowie, że dzisiaj święto dziewczynek! Hej! Moje kochane Czytelniczki! Z okazji naszego święta, składam Wam najserdeczniejsze życzenia! I z tej okazji również, zapraszam na świetny materiał o druhnach i ich stylizacjach! W końcu dziś jest Dzień Kobiet! W Polsce instytucja druhen zyskuje coraz większą popularność. Zwłaszcza na ślubach międzynarodowych w Polsce widać w otoczeniu Panny Młodej przepiękne grono Przyjaciółek. Jak wybrać dla nich stylizację? Jak dobrać kolory ubrań, kwiatów i butów? Oto kilka podstawowych zasad doboru kolorów i stylów. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

* * *

OPCJA 1

ten sam kolor, wiele odcieni, różne style

Bazą tej opcji jest ten sam kolor wszystkich kreacji, ale w różnych odcieniach. Dzięki temu każda druhna może dobrać odcień idealny dla swojej karnacji i koloru włosów, a krój sukni odpowiedni do sylwetki i wzrostu. Bardzo ważne jest, aby w tym typie stylizacji wszystkie bukiety druhen oraz kolor (ale również fason w miarę możliwości) butów były takie same!

* * *

OPCJA 2

różne kolory, ten sam styl

Bazą tej opcji jest ten sam krój, długość i charakter sukni. Każda różni się kolorem, ale są to kolory z wybranej przez Pannę Młodą palety barw. Ta stylizacja wymaga sporej konsekwencji w doborze koloru butów – powinny być w takim samym, neutralnym, pasującym do każdego koloru sukni kolorze oraz podobnych kwiatów w bukietach.

* * *

OPCJA 3

różne kolory, podobny styl

To pewna modyfikacja opcji 2, ponieważ suknie są w podobnym stylu, ale nie są idealnie takie same. Jeśli Ty, ani Twoje druhny nie możecie zdecydować się na jeden rodzaj kroju, warto dojść do kompromisu i wybrać dwa, maksymalnie trzy fasony, które założą druhny. Kolory podobnie, jak w opcji nr 2 utrzymane są w palecie barw obowiązującej na ślubie. Zasada dotycząca kwiatów i butów, jak w opcji nr 2 – wszystkie takie same, aby nie wprowadzać chaosu stylizacyjnego.

* * *

OPCJA 4

ten sam kolor, różne style

Bazą tej opcji jest ten sam kolor sukienek obowiązujący każdą druhnę. Natomiast ich fason i długość mogą dobrać do swojej sylwetki. Warto jednak mieć nad tym pieczę, aby nie były to suknie kompletnie różne stylistycznie. Jeśli motywem jest kolor czarny i koronka (zdjęcie 2) to każda druhna powinna mieć sukienkę z dodatkiem koronki. Zasada doboru kwiatów – wszystkie druhny powinny mieć takie same bukiety
(ewentualnie dwa rodzaje, naprzemiennie – patrz zdjęcie 1). Buty nie muszą być takie same, jeśli chodzi o fason, ale w tej samej palecie kolorystycznej.

* * *

OPCJA 5

różne kolory, różne style

To najbardziej kontrowersyjna opcja, której efekty są różnie oceniane. Jeśli ani Ty, ani Twoje druhny nie możecie zdecydować się na jeden fason i kolor, możecie wybrać dowolną kreację z wybranej palety kolorów. Wg mnie bardzo ryzykowna opcja i trudna do skoordynowania, aby całość wyglądała znakomicie.

* * *

OPCJA 6

ten sam kolor, ten sam styl, różne kolory dodatków

Opcja w której zakochałam się 😉 Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na zdjęcia poniżej 😉 I wcale nie muszą być to wszystkie kolory tęczy w jednej stylizacji. Możesz wybrać np.: dwa kolory przewodnie i naprzemiennie każda druhna będzie miała np.: niebieskie buty i fioletowe kwiaty oraz zielone buty i żółte kwiaty. Możesz dowolnie żonglować kolorami! CUDNA OPCJA!

* * *

OPCJA 7

spódnice i topy

To jeden z najmodniejszych trendów w tym sezonie. Spódnica i top – możecie zachować zasadę tego samego fasonu i różnych kolorów, albo tego samego koloru i różnych fasonów. Szczególnie zwracam uwagę na opcję z cekinowymi spódnicami i bluzkami (zdjęcie 2). To jest największy hit tego roku!

* * *

OPCJA 7

free style

Opcja dla prawdziwych znawczyń mody! Daj wolną rękę druhnom, niech same wybiorą swoją suknię, ale wg podanego przez Ciebie klucza stylizacyjnego! Opcja bardzo ryzykowna, ale jak patrzę na propozycje stylizacji poniżej, to nie mam wątpliwości, że efekty są najbardziej spektakularne!

źródło: BELLETHEMAGAZINE.COM
Tagi: , Kategoria: BRILLIANT BOOK 0

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *