3/5 Zanumerowani

by poniedziałek, 25 marca, 2013
Zadziwia i fascynuje mnie, jak rozwija się branża ślubna. Czasami mam wrażenie, że już wszystko widziałam i już wszystko było, a jednak nie! Każdy ślub, każda realizacja zespołów florystów i dekoratorów sprawiają, że znajduję w nich coś nowego, zaskakującego i pięknego! Dlatego uwielbiam branżę ślubną za nieustający rozwój i… piękno 🙂 To chyba najpiękniejsza branża na świecie. Wszystko jest dopracowane, dopieszczone i wyjątkowe. Ogromnym polem do popisu są szczególnie dekoracje i aranżacje ślubne. Floryści prześcigają się w pomysłach na najciekawsze, najpiękniejsze dekoracje! Wśród nich obowiązkowo zawsze znajdują się oznaczenia stołów. W formie numerów, nazw miast, kwiatów, tytułów filmów. Nie ma żadnych granic! O konieczności ponumerowania stołów nie muszę chyba nikogo przekonywać, zatem przedstawiam Wam najciekawsze inspiracje na oznakowania stołów weselnych przy których zasiądą goście. Niektóre są naprawdę niezwykłe!

* * *

Cyfra ozdobiona drobnymi, papierowymi lub piankowymi kwiatuszkami jest idealnym pomysłem, jeśli nie macie zbyt wielu stołów. Ich wykonanie jest bardzo czasochłonne, a co za tym idzie pracochłonne, czyli drogie. Cyfry przestrzenne możecie zamówić na Allegro.

* * *

Jeden z najmilszych sposobów na oznaczenie stołów. Wasze zdjęcia z sesji zaręczynowej! Warto wykonać zdjęcia specjalnie z przeznaczeniem do oznaczenia stołów! Tak jak na przykładzie poniżej! Możecie użyć szkolnej tablicy i wykonać zdjęcia z kolejnymi numerami. Możecie również użyć kolorowych kartek na których wydrukujecie cyfry, a fotograf zrobi Wam zabawne portrety z każdym z nich.

* * *

Coś dla miłośników ascetycznych dekoracji. Cyferki wycięte z cienkiej blachy i obsadzone w srebrnych kulach.

* * *

Jesteście kinomaniakami? Numery oklejone popcornem obowiązkowo muszą znaleźć się na Waszych stołach.

* * *

100% hand made! Kilka pinezek, deseczek, kolorowe sznurki i do dzieła! Takie numery bez problemy wykonacie same!

* * *

Najczęściej oznaczenia numeryczne są symbolizowane znakami 1,2,3,4 itd. A przecież można napisać jeden, dwa, trzy, cztery! Ciekawy pomysł! Szczególnie jeśli nazwy zostaną ładnie wykaligrafowane! Warto użyć do tego zmurszałych deseczek!

* * *

Szklane lub z plexi oznaczenia świetnie będą wyglądać na eleganckich stołach w towarzystwie pięknych kompozycji kwiatowych.

* * *

Wersja numerka – eko. Konstrukcję można wykonać z drutu, a potem starannie otoczyć je mchem lub chrobotkiem. Warto zaopatrzyć się w tym celu w drut florystyczny, który jest giętki i zielony.

* * *

Vintage oznaczenie stołu, a jednocześnie ciekawa dekoracja. Tylko żal byłoby mi niszczyć książki.

* * *

Jeśli lubisz scrapbooking to jest to pomysł dla Ciebie! Wielowymiarowe, kolorowe i piękne dekoracje świetnie sprawdzą się na stołach w stylu boho i vintage.

* * *

Zakochałam się w tym pomyśle! Kolejne cyferki ozdobione zostały zdjęciami Młodej Pary z tego właśnie okresu ich życia! CUDNE!

* * *

Kolejny pomysł na fotograficzne oznaczenie, ale bardzo nietypowy jest pomysł na przedstawienie cyfr! Użyto w tym celu… zimnych ogni, którymi Narzeczeni w powietrzu oznaczyli kształt cyferek! To musi być bardzo pracochłonne, ale za to efekt jest piorunujący!

* * *

Brydżyści na pewno skorzystają z tej inspiracji 🙂 Oznaczenie stołów to karty!

* * *

Plastry drzew są bardzo chętnie wykorzystywane na rustykalnych ślubach. Świetnie sprawdzą się również, jako stojaki do numerów. Wystarczy je tylko naciąć. A numery powinny być wydrukowane na ekologicznym papierze.

* * *

Numerek z guziczków. I LOVE IT! Ten styl pozwala na ogromną swobodę! Ustawcie na każdym stole inną ramkę, a użyte guziki też niech będą różne! Vintage górą!

* * *

Coś dla miłośniczek romantycznych klimatów. Numer został wydrukowany na jutowym worku. Całość ozdobiona wstążkami i kwiatami robi ogromne wrażenie.

zdjęcia: PINTREST
Tagi: , Kategoria: BUTTERFLY BOOK 0