3/6 Torebki do ślubu

by środa, 11 września, 2013
Kasia / LOVEMYDRESS.PLTorebka ślubna to jeden z mniej popularnych dodatków ślubnych. Zdecydowana większość panien młodych rezygnuje z niej w czasie ceremonii ślubnej i ewentualnie szminkę, puder czy chusteczki higieniczne podrzuca świadkowej. Warto jednak przyjrzeć się ślubnym torebkom nieco bliżej.

Jeśli już rozważamy taki dodatek, jak torebka do ślubu, musimy się najpierw zastanowić, czy jest on w ogóle potrzebny. Co powinno się w niej znaleźć? Na pewno szminka, puderniczka, chusteczki higieniczne (na wypadek nadmiernego wzruszenia podczas składania przysięgi) – najlepiej wszystko w wersji mini, wsuwki do włosów i agrafkę. Poza tym, jeśli będzie jeszcze miejsce, można dorzucić plastry z opatrunkiem, taśmę klejącą, igłę i nitkę, proszek przeciwbólowy, perfumetkę.

Zanim zdecydujecie się na torebkę do ślubu, powinnyście zastanowić się, jak uda Wam się pogodzić ją z bukietem ślubnym – jednego i drugiego na raz nie utrzymacie. Macie dwie możliwości: torebkę na delikatnym łańcuszku lub korsarz zamiast bukietu.

Mała torebeczka może być wspaniałym uzupełnieniem Waszej ślubnej stylizacji, wisienką na torcie – może dodać Waszemu wyglądowi charakteru, odrobiny szaleństwa. Jeśli decydujecie się na kolorowe dodatki, torebka ślubna może być wyraźnym akcentem.

* * *

loveallbride.com

* * *

kcmode.com

* * *

menbur.com

* * *

etsy.com

zdjęcia: materiały prasowe
tekst: KASIA / LOVEMYDRESS.PL
Tagi: Kategoria: BRILLIANT BOOK 0