3/7 Najpiękniejsze bukiety 13

by wtorek, 19 marca, 2013
Pogoda chyba zwariowała. Wszystkie moje tulipany i żonkile niestety chyba nie wyrosną, bo przykryła ich małe zielone zalążki gruba warstwa śniegu. Ale potrzebuje koloru i zapachu kwiatów! Z zapachem może być trudno, ale za to kolory mam dla Was dziś piękne! Kolejna część najpiękniejszych bukietów! Nie mogę oderwać oczu od dalii! A powiem Wam, że coraz bardziej zaczynają do mnie przemawiać storczyki! Chociaż nigdy nie byłam wielką zwolenniczką tych kwiatów! Może dlatego, że do dziś pamiętam, gigantyczne, kaskadowe bukiety ze storczyków, które królowały pod koniec lat 90. Niemniej ich połączenie z innymi roślinami, wygląda bardzo ciekawie! 12 ciekawych bukietów, spośród których tradycyjnie wybrałam swoich faworytów.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Dalia, ostróżka, róża angielska i chyba kwiat derenia (niech florystki mnie poprawią, jeśli się mylę)! Kwintesencja rustykalnego bukietu! Różne gatunki kwiatów, w różnych kolorach, ale tej samej pastelowej palecie. UWIELBIAM!

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Wspomniane przeze mnie storczyki połączone z różami i peoniami wyglądają nieziemsko! Efekt potęgują kolory! Mocne róże, amaranty i dodatek soczystego fioletu. Niesamowicie energetyczna mieszanka!

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Storczyki raz jeszcze, ale tym razem w wersji light. Połączone z różami i daliami stworzyły niesamowity bukiet!

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Peonie i róże. Nikogo nie muszę przekonywać, że to moje ukochane kwiaty! A połączenie kolorów – bladego różu i ciepłej brzoskwini jest boskie!

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

CUDOWNE KOLORY! Kilka gatunków kwiatów, w tym pachnące groszki w zapachu, których można zakochać się od pierwszego wąchnięcia 😉

źródło: BELLE THE MAGAZINE