3/7 Najpiękniejsze bukiety 17

by piątek, 20 grudnia, 2013
Dzisiejszy odcinek naszego cyklu jest pod hasłem peonie i róże. Głównie te kwiaty pokażę Wam dziś w imponujących i inspirujących bukietach. Warto zobaczyć z jakimi kwiatami można łączyć peonie i róże. Możliwości jest bez liku! Dzięki ogromnej ilości kolorów róż, kombinacji kolorystycznych połączeń jest praktycznie nieograniczona ilość. Peonie, które występują w kolorach – białym, bladoróżowym, różowym, amarantowym i koralowym doskonale sprawdzą się we wszystkich pastelowych kompozycjach, ale również w połączeniu z intensywnymi kolorami. Poniżej inspirujące bukiety.

REKLAMA

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Zachwycający, majowy bukiet – różowe angielskie róże, mniejsze w odcieniu kremowym zostały przeplecione gałązkami eterycznej konwalii. Cudowne kolory, zaakcentowane zielonymi łodygami konwalii.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Moja ukochana różowa i białą peonia została połączona z kwiatami lilaka (bzu) w oszałamiającym, promienistym kolorze fioletu (najmodniejszy kolor w nadchodzącym sezonie 2014). Do tego dyskretne pączki róż i gałązki lewkonii. Zwracam uwagę na nieregularny kształt kompozycji.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Co prawda nie ma w tej kompozycji, ani róż, ani peoni, ale połączenie storczyków w kolorze must have 2014 z białymi kaliami jest niesamowicie stylowe i eleganckie! Kompozycja jest genialnym połączeniem kształtów – opływowego storczyków i wydłużanego kalii.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Idealna propozycja na czerwcowy ślub! Koralowa peonia japońska, róże i morelowe tulipany. Całość jest utrzymana w jednej palecie barw, a całość tworzy cudowną, energetyczną mieszankę!

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Oszałamiający bukiet z czterech gatunków kwiatów – storczyków (kolor must have), róż, jaskrów i peonii. Kolory cudownie przenikają się tworząc niepowtarzalną całość.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Połączenie kolorów w którym byłam zakochana w tym roku  – róż i żółty! Dla wielu osób połączenie ekstremalne! Ale jakże romantyczne, delikatne i energetyczne zarazem! Stali Czytelnicy na pewno pamiętają, że w sesji Lady Dragonfly in the Mist w magazynie BRIDELLE STYLE zastosowałam tę paletę barw (sprawdź TU od strony 512).

zdjęcia: PINTREST