4/5 Najpiękniejsze dekoracje stołów 14

by poniedziałek, 15 lipca, 2013
Ostatnie dwa tygodnie, kiedy nas nie było, miałyśmy okazję być na dwóch ślubach i weselach, gdzie zauroczyły nas dekoracje z ogrodowych, polskich kwiatów! Czekamy z niecierpliwością na sierpień, kiedy to obrodzą mieczyki i dalie! Mam nadzieję, że ktoś z naszych znajomych, albo któraś z naszych Czytelniczek zdecyduje się na te piękne kwiaty! Dziś kolejne inspiracje na dekoracje kwiatowe. Mnie najbardziej urzekły hortensje, które obecnie królują w polskich ogrodach! Zachwyca mnie również biała gipsówka, która od wielu sezonów fascynuje mnie swoim kształtem i eterycznością. Z niedowierzaniem dowiedziałam się niedawno, że moja ukochana gipsówka występuje również w innych kolorach niż biały! Ale przyznaję, to biała jest wg mnie najpiękniejsza!

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Wspomniana wyżej gipsówka. Eteryczna, piękna, delikatna! Idealna na każdy typ uroczystości!

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Hortensja to jeden z najpiękniejszych letnich kwiatów. Występuje głównie w kolorach – białym, różowym (w bardzo wielu odcieniach), jasnozielonym, granatowym, fioletowym. Doskonale uzupełnia kompozycje z innych kwiatów!

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Ale hortensja może być również samodzielnym, głównym kwiatem w dekoracjach! Przepleciona kilkoma gałązkami bluszczu wygląda zjawiskowo!

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Propozycja na letni ślub! Kwiaty i owoce! W intensywnych i soczystych kolorach!

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Dalie na które czekam z niecierpliwością! Połączone z kremową hortensją i białym storczykiem wyglądają niesamowicie romantycznie!

zdjęcia: PINTREST