4/5 Wianek do ślubu w parze z welonem

by środa, 27 listopada, 2013
Paulina / LOVEMYDRESS.PLDawniej zarezerwowane były tylko dla dziewic. Później kojarzyły się z dziewczynkami idącymi do Pierwszej Komunii Świętej. Dziś podbijają serca panien młodych na całym świecie. Ślubne wianki z żywych kwiatów.

Ponieważ Panny Młode często pytają nas, czy wianek może iść w parze z welonem, zaprezentuję zdjęcia, które powinny przekonać Was do tego pomysłu.  Ale zacznijmy od podstaw. Wianki zarezerwowane są do delikatnych, romantycznych stylizacji ślubnych. Dlatego odpadają pełne cekinów, seksowne suknie ślubne „rybki” i bogato zdobione „księżniczki”. Wianek to wymarzony dodatek do sukien ślubnych w stylu greckim i tych uszytych z koronek. To także świetny pomysł, gdy zdecydujecie się na suknię ślubną vintage o długości tea length. Najbardziej dziewczęco i romantycznie wianek z żywych kwiatów będzie się prezentował na rozpuszczonych, lekko pofalowanych włosach. Jeżeli chcecie swojej stylizacji dodać folkowego uroku, włosy zapleć w warkocz. W wersji bardziej eleganckiej i wygodniejszej w tańcu, włosy możecie związać w nisko upięty kok.

Najbardziej popularnym rozwiązaniem jest zasłonięcie welonem całej głowy, tak aby jego krótsza część zasłaniała twarz. Wówczas wianek wkładamy na welon, tak, że przytrzymuje on tiul. Innym rozwiązaniem jest schowanie wianka pod welon. Wówczas welon zarzucamy na welon, tak aby zasłaniał twarz. Jeżeli obawiacie się, że nie będzie się trzymał na głowie, pomyślcie o półupięciu, a do welonu przymocujcie grzebyk, który wepniecie w miejsce związania włosów. Wianek możecie potraktować podobnie jak opaskę i wpiąć pod niego bądź tuż nad nim welon, który będzie spływał po plecach.

REKLAMA

tekst: PAULINA / LOVEMYDRESS.PL
zdjęcia: kolaż 1- www.utterlyengaged.com/soft-ethereal-part-1/, www.stylemepretty.com/gallery/picture/724289/, stofferphotography.com/blog/?p=2715
kolaż 2 – www.weddingchicks.com/2012/07/09/tennessee-backyard-farm-wedding/, kolaż 3 – stofferphotography.com/blog/?p=2715, www.pinterest.com/pin/135108057543511950/, www.pinterest.com/pin/503488433311679913/, www.stylemepretty.com/gallery/picture/733424/, www.utterlyengaged.com/soft-ethereal-part-1/

 

Tagi: , Kategoria: BRILLIANT BOOK 0