4/5 Wyjątkowy Prezent od Młodej Pary i UNICEF

by wtorek, 5 listopada, 2013
Wyjątkowy Prezent od Młodej Pary i UNICEF

Planujecie ślub? Chcielibyście, aby ten wyjątkowy dzień odmienił nie tylko Wasze życie? Mamy dla Was interesującą propozycję od UNICEF – Prezenty bez Pudła. Wystarczy, że w zaproszeniu poprosicie swoich gości o zakup Prezentów bez Pudła – produktów, które ratują życie dzieci. Resztą zajmie się UNICEF. Wasze prezenty zostaną dostarczone, tam gdzie teraz są najbardziej potrzebne.

To bardzo proste. Wystarczą 3 kroki!

1. Wejdźcie na stronę PREZENTY BEZ PUDŁA.

2. Zapoznajcie się z ofertą charytatywnych prezentów czyli produktów, które niosą pomoc potrzebującym dzieciom. UNICEF ma do zaoferowania: żywność terapeutyczną, szczepionki, moskitiery, czystą wodę pitną i jeszcze więcej produktów ratujących życie maluchów.

3. W zakładce Planujecie ślub sprawdźcie ofertę e-zaproszeń ślubnych lub wybierzcie jeden z proponowanych tekstów PREZENTY BEZ PUDŁA UNICEF zamiast kwiatów, które możecie dołączyć do tradycyjnego zaproszenia.

Zakup PREZENTU BEZ PUDŁA to forma darowizny, za którą UNICEF dostarczy wybrany produkt w miejsce prowadzenia programów pomocowych. Większość prezentów rozsyłana jest w świat z magazynu UNICEF w Kopenhadze, jednak są też takie (np. książki dla dzieci, pompy wodne), które są produkowane lokalnie.

Miliony produktów umożliwiły UNICEF prowadzenie działań pomocowych w krajach rozwijających się. Dzięki Darczyńcom z 32 krajów, w tym z Polski, w 2012 roku organizacja dostarczyła ponad 6 milionów saszetek żywności terapeutycznej „Plumpy’nut”, 27 milionów szczepionek, prawie 240 tysięcy moskitier oraz tabletki uzdatniające wodę, które zapewniły ponad 35 milionów litrów pitnej wody dla dzieci.

Prezenty bez Pudła naprawdę ratują życie!

REKLAMA

zdjęcia: materiały prasowe
Tagi: Kategoria: Pomóż innym 0