4/6 Najpiękniejsze bukiety 16

by poniedziałek, 25 listopada, 2013
Pięknych kwiatów nigdy dość! Szczególnie, że w miejscu w którym dziś jestem… spadł śnieg! Niestety, chyba musimy przyjąć do wiadomości i pogodzić się z tym, że zima nadchodzi! Ale kto powiedział, że zima musi być biała?! My się z tym nie zgadzamy! Zdradzę Wam, że przygotowując się do sesji do kolejnego numeru magazynu BRIDELLE STYLE szykujemy dla Was zimowe, ale kolorowe sesje! I kolorowych kwiatów też nie zabraknie! Dziś odpędzając jeszcze od siebie myśli o trzaskających mrozach, mamy kolejną partię inspirujących bukietów ślubnych.

REKLAMA

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Pastele i peonie nigdy chyba nie przestaną mnie zachwycać! Mogę podziwiać kolorowe aranżacje! Mogę zachwycać się milionami gatunków kwiatów, ale jak przychodzi, co do czego, to zawsze wybiorę peonie. Takie, jak te poniżej. Bladoróżowe w ziemnym odcieniu!

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Uwielbiam ten kształt bukietów. Przepięknie wyszczupla sylwetkę i nadaje całej figurze Panny Młodej lekkości. Ten bukiet zachwyca dodatkowo wieloma gatunkami użytych kwiatów, ale zauważcie, że wszystkie są w jednej – fioletowej palecie barw. Ciekawe połączenie gatunków – obok egzotycznych storczyków znalazły się lilaki.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

WOW!!! Aż zabrakło mi słów! Cudowny, niepowtarzalny, inspirujący! Przepiękna kompozycja z herbacianych róż, tulipanów, anturium (popularna nazwa w Polsce – język teściowej) w niespotykanym białym kolorze z liliowym środkiem (w Polsce znamy głównie czerwoną odmianę). Niestety nie wiem, jak nazywa się roślina będąca tłem dla całości. Może któraś z czytających nas florystek podpowie nam? 🙂

zdjęcia: PINTREST