4/6 Warszaty ślubne z Together Forever

by poniedziałek, 21 stycznia, 2013
Chciałabym zaprosić Was wspólnie z agencją ślubną TOGETHER FOREVER na Warsztaty Ślubne. Warsztaty Ślubne są dedykowane dla Par Młodych, które w nadchodzącym sezonie ślubnym 2013 zamierzają wstąpić w związek małżeński. Pokazy i prezentacje są stworzone z myślą o Parach, które są już w zaawansowanym stadium przygotowań. Konwencja imprezy ma charakter kameralnego, intymnego spotkania, na którym przy aromatycznej kawie i ciastku, będzie można porozmawiać o najnowszych trendach i inspiracjach na 2013 rok. Specjaliści z branży ślubnej pomogą rozwiać wątpliwości i rozwiązać problemy, które towarzyszą każdej Parze Młodej w trakcie przygotowań do ślubu i wesela. Celem warsztatów jest przekazanie uczestnikom rzetelnej wiedzy i doświadczenia.


Warsztaty podzielone są na dwie części:

1) Część pierwsza – Prezentacje i pokazy zaproszonych gości. Po każdej prezentacji będzie kilka minut, w czasie których uczestnicy mogą zadawać pytania.

2) Część druga – To czas na rozmowy, dyskusje i wymianę informacji. To czas, w którym każdy z uczestników będzie mógł indywidualnie poradzić się specjalisty i zapytać o interesujące szczegóły.

W programie m.in.:
– Pomysłodawca warsztatów, agencja ślubna Together Forever Wedding Planner opowie, na co zwrócić uwagę i jak dobrze zaplanować Dzień Ślubu, tak, żeby obyło się bez nieprzyjemnych niespodzianek.
– Kucharz, Cezary Szewczuk, opowie czym się kierować przy wyborze menu weselnego.
– Florystka z Pracowni Florystycznej Tajemniczy Ogród zaprezentuje swoje najciekawsze realizacje oraz opowie jak dobrać idealną wiązankę ślubną, która będzie komponowała się z urodą Panny Młodej, suknią ślubną, a także charakterem uroczystości.
– Pracownia Cukiernicza tortownia.pl opowie, na co zwracać uwagę zamawiając swój wymarzony tort weselny oraz jak i kiedy go serwować, by został w pamięci gości na długi czas.
– Konsultacje z Brafitterką w zakresie perfekcyjnego dopasowania bielizny do sukni ślubnej i figury z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Prezentacja bielizny na noc poślubną i wieczór panieński.
-Mistrzowie stylizacji z Platinium Visage – Agencji Kreacji Wizerunku zaprezentują najmodniejsze w tym sezonie makijaże oraz opowiedzą jak dobrać odpowiednią fryzurę ślubną.
– Studio fotograficzne 2xFOTO opowie co zrobić, żeby dobrze i naturalnie wyglądać na zdjęciu, jak przygotować się do sesji fotograficznej, jakie miejsca wybrać na sesję plenerową.
– Dla uczestników warsztatów przygotowaliśmy wspaniały poczęstunek oraz DEGUSTACJĘ WINA zorganizowaną przez Pieroth Polska, a doradzać w kwestii wyboru będzie wykwalifikowany podczaszy, Pani Maryla Rogowska

KONKURSY:

• Losowanie wśród wszystkich uczestników warsztatów nagrody głównej – KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU przez agencję ślubną Together Forever Wedding Planner

• Loteria zorganizowana przez Pracownię Florystyczną Tajemniczy Ogród, w której do wygrania są:
-3 wiązanki ślubne gratis przy zamówieniu dekoracji sali weselnej lub kościoła
-3 podwójne kosze dla rodziców przy zamówieniu dekoracji sali weselnej lub kościoła
-dodatkowo każdy z uczestników warsztatów, kto zdecyduje się na współpracę otrzyma „warsztatowy rabat” w wysokości 10% na kompozycje kwiatowe

Kupony do zrealizowania w sezonie 2013.
• Losowanie kuponu z 20% rabatem na tort weselny
• Losowanie kuponu na wykonanie Table Planu
• Losowanie kart z 15% rabatem na usługi Platinium Visage – Agencji Kreacji Wizerunku
• Konkurs zorganizowany przez studio fotografii 2xFOTO, w którym do wygrania będzie voucher na sesję narzeczeńską

Zakończenie imprezy przewidziane jest na godzinę 18:00

Ilość uczestników jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt uczestnictwa to 15 zł/os.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia telefoniczne lub e-mailowe do dn. 17.02.2013 r.

e – mail: warsztatyslubne@gmail.com

Tel. 604 635 966; 515 785 796; 500 209 039

Serdecznie zapraszamy!

zdjęcia i tekst: materiały prasowe