4/7 Najpiękniejsze dekoracje stołów 11

by wtorek, 2 kwietnia, 2013
Za oknami biało. Skądinąd to też może być ciekawe i inspirujące, ale chyba już wszyscy mamy dość tej zimy i bieli! Zatem dla miłośników kolorów ogromna feeria barw w kolejnym odcinku cyklu Najpiękniejsze dekoracje stołów. Tym razem będzie dużo naszych ukochanych pasteli. Czy ktoś z Was ma może tajne/poufne informacje, kiedy wiosna przyjdzie?

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Uwielbiam dekorowane drzewa! A jeśli są to kwiaty w kolorach pastelowych, a z gałązek zwisają szklane kule ze świecami to nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba! Tu jednak znalazło się jeszcze coś, co mnie szalenie zainspirowało! Zwróćcie uwagę na stół. Jest on przykryty obrusem w intensywnym kolorze, a na blacie położono taflę kryształowego lustra. Dzięki temu zabiegowi otrzymano szalenie elegancką płaszczyznę, a jednocześnie dół obrusa zdobi cały stół.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Uwielbiam świece i uważam, że są one obowiązkowe na każdym stole podczas przyjęcia weselnego. Podoba mi się ta aranżacja, gdzie świece stanowią centralny punkt kompozycji, a niskie kwiaty są jedynie jej uzupełnieniem.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Lubicie pastele? Mnie nie ma co pytać o zdanie, bo wiadomo 😉 Ale jakie piękne są te kolory i zestawienie roślin! Całość ustawiono na niskim postumencie z pudełka i szklanej tafli. Dzięki temu dół kompozycji odbija się i sprawia wrażenie jeszcze większego!

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Do ombre mam ogromną słabość! A to ombre jest niezwykłe i zaskakujące, bo użyto kwiatów w różnych odcieniach i każdy kolor tworzy osobną kompozycję! Bardzo ciekawe rozwiązanie szczególnie na rustykalne wesela i stylizacje.

źródło: BELLE THE MAGAZIN

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *