Chat with us, powered by LiveChat
4/8 Wielka Księga Bukietów 1

by poniedziałek, Październik 7, 2013
Rozpoczynamy dziś nowy cykl Wielka Księga Bukietów w którym pokazywać będziemy :-)… bukiety 🙂 Nie znam kobiety, która nie kochałaby kwiatów. Ich ilość i różnorodność sprawia, że można z nich tworzyć nieskończoną ilość kompozycji. Bukiety ślubne są specyficzną dziedziną, która tak naprawdę nie rządzi się żadnymi prawami! Bukietem ślubnym może być dziś wszystko! I wcale nie musi być on z żywych kwiatów! Floryści na całym świecie zaskakują pomysłami i inwencją twórczą, łącząc ze sobą skrajnie różne rośliny i kolory. Mnogość kształtów i wielkości bukietów to temat na co najmniej pracę magisterską. Po prostu kwiaty są wyjątkowym tworzywem w rękach kreatywnych ludzi. I takie bukiety przez najbliższe 10 dni będę Wam pokazywać. Codziennie zobaczycie 10 nowych propozycji! Mam nadzieję, że znajdziecie wśród nich pomysły i natchnienie na własny bukiet. Jeśli chciałabyś wiedzieć, jakie kwiaty tworzą dany bukiet, prześlij na maila jego numer. Nasza ukochana mistrzyni florystyki Anna Matuszewska z FABRYKA PASJI będzie opisywać wskazane przez Was bukiety.

REKLAMA

* * *

1.

Niestandardowe połączenie różnych gatunków, to świetny pomysł na ciekawy bukiet. W tej kompozycji znajdziecie storczyki, róże i tulipany.

2.

Zakochałam się w tym bukiecie! Mak syberyjski, róża angielska, lawenda, driakiew i tawułka! Idealny bukiet, idealna kolorystyka!

3.

4.

5.

6.

Oszałamiające kolory i forma! Żółte tulipany peoniowate, różowa róża i olbrzymia protea. Do tego liście eukaliptusa oraz zwisający szarłat.

7.

8.

Pastelowe kolory w odcieniach różu to moja słabość 🙂 Anemon z czarnym środkiem stanowił najbardziej wyrazistą część kompozycji, którą wzbogacono białą peonią, różową różą angielską i gałązkową, bladoróżową tawułką i białą eustomą.

9.

10.

zdjęcia: PINTREST

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *