5/5 Co z tymi cekinami?

by wtorek, 21 maja, 2013
Cekiny spodobały Wam się 🙂 Dostałyśmy kilkadziesiąt maili po wpisie o cekinowych sukienkach (dla przypomnienia TU). Pomysłów na kolorystyczne i stylistyczne konfiguracje cekinów jest mnóstwo! Najciekawsze i najpiękniejsze propozycje znajdziecie poniżej. Nie bójcie się odważnych kolorów! Nie bójcie się błyszczących dodatków! Jeśli są one w dobrym guście, doskonale wykonane to będą tylko ozdobą ślubnej stylizacji Waszych druhen, jak również Was! Bo to przecież druhny stanowią Wasze zaplecze 😉 Ja jestem szczególnie zauroczona złotymi cekinami, które doskonale komponują się z bielą, ecru oraz pastelami. Cekinowe sukienki dają niesamowite możliwości doboru kwiatów! Nie tylko eleganckie bukiety z egzotycznych kwiatów będą dobrze komponować się z nimi. Również rustykalne, nieregularne bukiety stworzą z cekinami fantastyczne, kontrastowe aranżacje. Jakie cekiny są najmodniejsze? Odpowiedzi znajdziecie poniżej.

* * *

CEKINY + SPÓDNICE

Bardzo ciekawa alternatywa dla osób, którym podobają się cekiny, ale wolałyby zachować umiar w stylizacji. Cekinowa góra – top, gorset, sweterek i do tego gładka spódnica. Świetny pomysł, świetne rozwiązanie! Ważne – należy zachować jedną tonację kolorystyczną!

* * *

ZŁOTE CEKINY

Moje ukochane! Glamour i bardzo sexy! Najciekawiej wyglądają wg mnie w wariancie obszycia całej kreacji.

Na drugim zdjęciu widać, jak doskonale pasują do cekinów gładkie, atłasowe szarfy w kontrastujących kolorach.

* * *

SREBRNE CEKINY

Podobnie, jak złote najlepiej wyglądają, kiedy całkowicie okrywają tkaninę sukni. Srebrne cekiny najbardziej ze wszystkich neutralnych barw komponują się z mocnymi i wyrazistymi kolorami kwiatów.

* * *

KOLOROWE CEKINY

Idealne do każdego stylu śluby! Stworzą niesamowite tło dla jasnej sukni Panny Młodej.

Zwróćcie uwagę na dobór koloru butów 🙂

źródło: BELLETHEMAGAZIN.COM
Tagi: , Kategoria: BRILLIANT BOOK 0

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *