5/6 Najpiękniejsze dekoracje stołów 10

by poniedziałek, 4 marca, 2013
Zdradzę Wam, że spędziłam sobotnie popołudnie na planowaniu sesji stylizacyjnych do magazynu BRIDELLE ONLINE. Wspólnie z naszą ukochaną florystyką Anią Matuszewską z FABRYKI PASJI planowałyśmy kolory i kwiaty do najbliższych sesji! Jesteśmy obie zafascynowane goździkami i bawełną 😉 Czekajcie na coś z tymi kwiatami! A póki co, kolejne, 10 już część najpiękniejszych dekoracji stołów (poprzednie części zobacz 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9). Znajdziecie swoją inspirację. Ja tradycyjnie wybrałam swoich faworytów.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Pokazywałam Wam już wiele razy wysokie kompozycje wokół których ustawione są mniejsze i dużo niższe. Takie stopniowanie wysokości dekoracji doskonale pokazuje proporcje stołu i jest bardzo wygodne dla siedzących wokół stołu gości.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Kolorystyka w której jestem zakochana od pewnego czasu. Fiolet + róż. Tonacja dowolna, od pastelowych, aż po intensywne!

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Zachwyciła mnie ta kompozycja! Połączenie kwiatów na stole, świeczników, wazonów i zwisających kul tworzy nieprawdopodobną całość! Brak symetrii sprawia, że każdy element dekoracji przyciąga wzrok i każdy chce się dokładnie obejrzeć! CUDO!

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Niska i płaska kompozycja, której głównym elementem dekoracyjnym były nie kwiaty, a świeczniki. Umiejscowione na różnych wysokościach nadały całości interesujący charakter.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Kolejny typ kompozycji w którym zakochałam się! Różne gatunki kwiatów w różnych kolorach w jednej kompozycji. Ale nie są one ułożone w jednolitą kompozycję, a są pogrupowane w zależności od gatunku. Niesamowicie podoba mi się ten trend i mam nadzieję, że będziemy oglądać więcej takich propozycji.

zdjęcia: PINTREST