5/6 TRENDY 2013

by piątek, 22 lutego, 2013
Wśród tegorocznych trendów kolorystycznych nie brakuje kompozycji znanych już z poprzednich sezonów. Ale pojawią się również nowe zestawy, które z pewnością pojawią się w ślubnych stylizacjach. Które kolory będziemy łączyć w tym roku? Jakie odcienie wybrać? Zapraszam na nasz subiektywny przegląd palet kolorystycznych.

* * *

Mięta + Malina + Mandarynka

Gorące trio! Mięta była modna już w zeszłym sezonie, a malina i mandarynka to nowy trend, chociaż połączenie kolorów z tej samej palety barw było już modne od 2 lat.

* * *

Kobalt + Biel + Royal Blue

Wszelkie odcienie błękitów w tym roku zawojują letnie miesiące! I to nie tylko w morskich stylizacjach!

* * *

Pudrowy róż + Brzoskwinia + Szarość

Pastelowa paleta, którą podkreśla elegancka szarość. Pamiętajcie, że połączenie szarości i wszelkich pudrowych kolorów jest bardzo modne!

* * *

Sea Foam + Krem + Chaber

Chłodna paleta idealna na eleganckie przyjęcia w stylu glamour. Doskonale będzie również pasować z vintage akcentami w tych barwach.

* * *

Brudny róż + Stare złoto + Mocca

Paleta barw, która w moim osobistym rankingu zajmuje bardzo wysoką pozycję! Zmysłowa, elegancka, intymna! Doskonała do wielu rodzaju stylizacji ślubnych.

* * *

Stare złoto + Błękit + Karmel

Elegancja w bardzo wyrafinowanym wydaniu. Stare złoto, podobnie, jak szarość świetnie pasuje do jasnych barw. Wystarczy kilka akcentów w tym kolorze, aby zmienić przeciętną stylizację w glamour look.

* * *

Amarant + Gołębi + Pink

Paleta z jednej tonacji kolorystycznej! Szał na kolory, które różnią się jedynie odcieniami w tym sezonie będzie nadal trwać!

* * *

Ivory + Ecru + Srebro

Dla tradycjonalistek. Klasyczna kolorystyka, która w połączeniu z odcieniem starych koronek zrobi wrażenie na każdym eleganckim ślubie w stylu romantycznym lub vintage. Dodatek srebra nada całości charakter.

* * *

Srebro + Stare złoto + Szarość

Najtrudniejsza i najbardziej wyrafinowana paleta barw. Ale za to, jaka elegancka!

zdjęcia: PINTREST