7/10 {HOT SEXY BEST} Dzwudziestadruga.pl I

by poniedziałek, 23 grudnia, 2013
Nie wiem, jak u Was za oknami, ale u mnie jest wszystko poza śniegiem! Dzień przed Wigilią, a za oknami szaro, ponuro i brzydko! Dlatego zapraszam Was dziś na przepiękny ślub Idy i Marcina, który odbył się w zeszłym roku w grudniu. Zima to nie jest ulubiona pora roku polskich Nowożeńców. Wbrew pozorom w święta Bożego Narodzenia, wcale nie odbywa się wiele uroczystości. Szkoda. Bo zimowe śluby dają ogromne pole do popisu! I ten ślub jest tego genialnym przykładem! Przepiękna Panna Młoda zaprezentowała olśniewającą i stylową stylizację! Jej kolor włosów, przeniesiony prawie z obrazów Tycjana genialnie kontrastował z wszechobecną bielą. Stylizacja Idy to połączenie delikatnej koronki, wyrafinowanej ozdoby we włosach i podkreślających smukłą sylwetkę kalii ułożonych w długi bukiet. Cudowna! Na ślubie znajdziecie mnóstwo przepięknych, kojarzących się ze świętami detali – już na pierwszych kadrach z wesela – mnóstwo drobnych lampek choinkowych, które przepięknie rozświetlały salę. Takie rzeczy, tylko w grudniu! Ale majstersztykiem świątecznych nawiązań był tort! Czerwony, pikowany, ozdobiony gwiazdami betlejemskimi i śnieżynkami 🙂 Czy w jakimkolwiek innym miesiącu można byłoby mieć taki tort? Przepiękny ślub i wesele. Plener dla kontrastu odbył się wiosną, ale chcąc zachować kontynuację stylizacji zimowej użyto lampionów z wyciętymi gwiazdkami. Na zdjęciach z pleneru możecie podziwiać suknię i niezwykłej urody Pannę Młodą! Zwracam uwagę na jej dwie fryzury – ślubną i plenerową. 🙂 Zapraszam do obejrzenia teledysku ślubnego Idy i Marcina TU.

Autorami tej pięknej, romantycznej i bardzo stylowej realizacji jest duet Karolina i Michał. Razem tworzą grupę DWUDZIESTADRUGA.PL. Rozszyfrowanie tej nazwy przyprawiło mnie o wybuch śmiechu 🙂 Nie, to nie tak, że pracują tylko do dwudziestej drugiej 😉 To nie jest też  ani liczba ich lat, ani ilość osób pracujących w firmie, ani rocznica ślubu. DWUDZIESTADRUGA.PL to – jak piszą – godzina o której zaczyna się życie, a kończy ciężka praca! Przyznam, że rozbawiło mnie to do łez 🙂 Karolina i Michał to niezwykle kreatywny duet pasjonatów fotografii i filmu ślubnego dla których nie ma rzeczy niemożliwych! Karolina i Michał łączą w swojej pracy piękne, emocjonalne reportaże z dnia ślubu i totalnie szalone plenery poślubne. Mam nadzieję, że niedługo pokażę Wam inne realizacje tego duetu. Jeśli nie możecie doczekać się to zajrzyjcie do ich galerii TU. Warto też zaglądać na bloga TU, bo tam można znaleźć najnowsze materiały! O zaletach pracy duetów fotograficzno-filmowych pisałam już wielokrotnie, ale powtórzę, bo duet DWUDZIESTADRUGA.PL to doskonały dowód na moją tezę, że we dwoje raźniej i lepiej. Dwa spojrzenia, dwa rodzaje przekazu, dwa razy więcej szans na uchwycenie niepowtarzalnych i jedynych chwil oraz dwa razy więcej możliwości. Karolina i Michał łączą szaleństwo i subtelność, tradycję i nowatorstwo, klasykę i innowacje. To wszystko tworzy jednolitą, spójną całość, charakteryzującą się dopracowanymi detalami (kocham, kocham, kocham), piękną perspektywą całości wydarzeń oraz tym, co najważniejsze – emocjami najważniejszych tego dnia bohaterów.

Karolina należy do prestiżowego międzynarodowego stowarzyszenia fotografów ślubnych Wedding Photojournalism Assaciation (WPJA). Do stowarzyszenia należy 40 Polaków, z tego tylko 4 osoby ze Śląska (w tym – Karolina), a Michał z kolei należy do Europejskiego Stowarzyszenia Filmowców Wydarzeniowych EEVA! Miłośnicy dynamicznego montażu, ciekawych ujęć, wartkich kadrów i szybkiej muzyki będą zachwyceni oglądając ich filmy, które duet DWUDZIESTADRUGA.PL od sezonu 2014 realizować będzie na lustrzankach! To już będzie totalny szał! Energia, dbałość o detale, kreatywność gwarantuję Wam mnóstwo zabawy i radości.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć ze ślubu Idy i Marcina.

ZOBACZ CZĘŚĆ 2

ZOBACZ CZĘŚĆ 3

ZOBACZ CZĘŚĆ 4

* * *

PALETA KOLORÓW

  chiffon beż czerwień srebro zieleń

NOWOŻEŃCY: Ida i Marcin

DATA ŚLUBU: grudzień 2012

ŚLUB: Parafia Św. Antoniego / Dąbrowa Górnicza

WESELE: Hotelu Ostaniec / Korczyce

FOTOGRAFIA: DWUDZIESTADRUGA.PL

* * *

REKLAMA

zdjęcia: DWUDZIESTADRUGA.PL
Tagi: Kategoria: 0