3/5 Bukiety dla wrześniowych Panien Młodych

by środa, 3 września, 2014
Paulina / LOVEMYDRESS.PL – Wrzesień to czas, kiedy w ogrodach kwitną kwiaty z rodziny astrowatych: astry, aksamitki, cynie, dalie, gerbery. Wszystkie idealnie nadają się do bukietów ślubnych. Są kolorowe (często występują w romantycznych różowych odcieniach), sprawiają wrażenie delikatnych, do tego świetnie idą w parze z całorocznymi kwiatami takimi jak róże czy kalie.

Wrześniowe Panny Młode wciąż mogą liczyć na popularne w sierpniu słoneczniki, zawilce japońskie (anemony), begonie, czy hortensje, która jest szalenie popularna w letnich bukietach ślubnych.

Warto również przyjrzeć się bukietom ślubnym z jarzębiną. Wbrew pozorom jarzębina nie jest popularnym dodatkiem do bukietów ślubnych, poniżej więc znajdziecie inspiracje także z innymi czerwonymi owocami, które śmiało możecie zamienić na jarzębinę właśnie. A jeżeli marzycie o tego typu dodatku o innej niż jesienna porze roku, pomyślcie o wykorzystaniu w bukiecie ślubnym hypericum, czyli owoców popularnego dziurawca.

REKLAMA

zdjęcia: www.intimateweddings.com/blog/will-bloom-wedding-day, www.pinterest.com/pin/458733912017066263/, www.weddingobsession.com/2012/11/13/bridal-bouquet-inspiration-academy-florists/, www.stylemepretty.com/georgia-weddings/2012/01/02/vintage-winter-wedding-inspiration-by-the-studio-b-photography/, www.stylemepretty.com/gallery/picture/251813/, www.stylemepretty.com/2011/03/02/colorado-wedding-by-angie-wilson-photography/, www.stylemepretty.com/gallery/picture/1103623/

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *