3/5 Pasek zdziała cuda

by czwartek, 26 czerwca, 2014Pasek do świetny dodatek do większości sukni ślubnych. Podkreśla stylizację, zaznacza talię i pozwala zaakcentować kobiecą sylwetkę, wyróżniając talię. Często suknie ślubne mają już wszyty pas – szarfę lub pas biżuteryjny. A co jeśli suknia nie ma paska, a my marzymy o takim dodatku? Oto trzy rodzaje pasów, które z pewnością będą pasować do Waszej wymarzonej stylizacji.

REKLAMA

* * *

SZARFA ZE WSTĄŻKI

Najczęściej spotykany dodatek do podkreślenia talii. Mnogość dostępnych kolorów, szerokości i rodzajów tkanin z których wykonane są szarfy sprawia, że można praktycznie każdą kreację podkreślić odpowiednio dobraną szarfą.

* * *

BIŻUTERYJNY PAS

To doskonały pomysł, jeśli chcemy podkreślić i wyraźnie zaakcentować talię – bogato zdobiony kryształami, kamieniami lub innymi błyskotkami pas będzie tym punktem w sylwetce, który będzie najbardziej przyciągać wzrok. Bogato zdobione pasy biżuteryjne to również doskonały pomysł, aby nadać prostej, ascetycznej, nowoczesnej sukni oryginalny look.

* * *

PASEK SKÓRZANY

Mój typ! Uwielbiam niestandardowe stylizacje i połączenia mody codziennej ze ślubną. Skórzany pasek sprawdzi się świetnie we wszystkich stylizacjach typu boho i rustykalnym.

zdjęcia: PINTREST
Tagi: , Kategoria: BRILLIANT BOOK 2