3/5 Prostokątne i długie stoły

by środa, 2 kwietnia, 2014Długie stoły już od kilku sezonów powróciły do łask. Coraz więcej Par dostrzega ich zalety i decyduje się na ich aranżację w przestrzeni sali weselnej. My również pokażemy Wam w najbliższym wydaniu magazynu Bridelle STYLE kilka propozycji na prostokątne stoły. Jedną z nich, będzie dekoracja, która jest wg mnie niepowtarzalnym i najbardziej oryginalnym rozwiązaniem. To tak zwany kobierzec z kwiatów i roślin, który jest prowadzony po środku stołu i opada na ziemię niczym obrus. Uwielbiam ten typ dekoracji i zobaczycie je w propozycjach poniżej. Inne dekoracje skupiają się przede wszystkim na wypełnieniu środka stołu. Najważniejszą zasadą przy tego typu dekoracjach jest to, że nie mogą one zasłaniać siedzących naprzeciwko siebie osób. Muszą być zatem albo bardzo niskie… albo bardzo wysokie. Co sądzicie o takich stylizacjach?

REKLAMA

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Kwiatowo – liściasty kobierzec, który widowiskowo opada po obu stronach stołu.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Aranżacja, która nie wymaga chyba komentarza 🙂

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Ponownie przykład kobierca. Jeśli nie chcecie wydać fortuny na taką dekorację, polecam jej wykonanie z roślin i liści, a kwiaty niech będą tylko wplecione w całość, rozświetlając zieleń tła.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Przykład pięknej, niskiej i efektownej dekoracji, która pozwala na swobodną rozmowę osobom siedzącym naprzeciwko siebie.

zdjęcia: PINTREST