3/6 Aranżacje weselne 3

by środa, 19 lutego, 2014W dzisiejszym odcinku zajmiemy się głównie dekoracjami nad stołami. Polecam Waszej uwadze ten sposób dekorowania przestrzeni. I zachęcam właścicieli obiektów weselnych do tworzenia konstrukcji (czasami wystarczą haki w suficie) do których można przymocować piękne dekoracje nad stołami. Mają one wiele zalet – nie zabierają powierzchni na stołach i nadają pomieszczeniom intymności. Ma to szczególne znaczenie w przypadku dużych sal, które z uwagi na swoją kubaturę są przestronne, ale i dość surowe. Pokazywałam Wam kilka tygodni temu przepiękny, polski ślub Marty i Włodka z genialną ozdobą sufitu (zobaczcie TU). I zachęcam do skorzystania z naszych inspiracji.

REKLAMA

* * *

21.

Papierowe rozety to doskonały pomysł na aranżację ściany za stołem Pary Młodej lub słodkiego bufetu. Możecie je bez problemu wykonać samodzielnie.

* * *

22.

Jestem wielką miłośniczką mebli w aranżacjach ślubnych. Komoda może być genialnym detalem do słodkiego bufetu. W szufladach można umieścić kompozycje z kwiatów. Albo… chusteczki do otarcia łez szczęścia.

* * *

23.

Atrapy kominków, jak już pisałam kilkakrotnie będą hitem tegorocznych aranżacji weselnych.

* * *

24.

W starych ramach można umieścić nie tylko zdjęcia, ale również winietki i podziękowania dla gości.

* * *

25.

Winietki nie muszą być nudne! Farby akwarelowe nadadzą im niepowtarzalny charakter.

* * *

26.

Napis LOVE z kwiatów 🙂 LOVE 🙂

* * *

27.

Zwisające z sufitów sznury z papierowymi kwiatami to prosty pomysł na efektowną, niedrogą dekorację. Jej dodatkowym plusem jest jej lekkość, dzięki czemu będzie łatwiej (i bezpieczniej) zawiesić ją nad stołem.

* * *

28.

Pomysł w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia! Surowe klosze lamp ozdobiono pękami liści, dzięki czemu wyglądają niezwykle romantycznie i stylowo!

* * *

29.

Cudowny wieniec pod sufitem namiotu. Polecam zdecydowanie takie dekoracje do namiotów, których monotonna bryła jest często przytłaczająca.

* * *

30.

Plastry drzew to świetny pomysł na podwyższenie dekoracji stołowych. Tu użyto ich, jako podstawek do szklanych kloszy. Doskonały pomysł na rustykalny ślub.

zdjęcia: PINTREST