3/7 Aranżacje weselne 4

by czwartek, 20 lutego, 2014
W dzisiejszym odcinku cyklu zwracam uwagę na dwa niezwykłe bufety 🙂 Jeden zachwycił mnie formą (stare beczki) , a drugi zawartością (owoce i warzywa). Kreatywność na ślubach jest naprawdę bezgraniczna! A może Wy macie niezwykłe pomysły na swój ślub? Czekamy na Wasze propozycje!

REKLAMA

* * *

31.

Pomysł dla artystów 😉 Malowniczy kolaż doskonale sprawdzi się w surowych wnętrzach.

* * *

32.

Na farmerskim weselu w USA taki dodatek do winietek nikogo nie zdziwiłby 😉 Ja polecam coś mniej ekstremalnego, np.: dołączenie winietek do doniczek z własnoręcznie posadzonymi roślinkami.

* * *

33.

W Polsce panuje nadal moda na wszystko musi pasować do siebie. Wcale nie musi! Zobaczcie poniżej! Krzesła przy stole są przypadkową, ale jakże uroczą zbieraniną mebli w stylu vintage.

* * *

34.

Stare beczki to genialny detal na śluby w stylu rustykalnym, vintage i boho. Wystarczy położyć pomiędzy nimi deskę na której znajdą się smakołyki i frykasy! Goście będą zachwyceni!

* * *

35.

Świetlne dodatki doskonale sprawdzają się na każdym ślubie. Jeśli Twój Narzeczony, albo Tato potrafi majsterkować i nie boisz się powierzyć mu zadania dla elektryka to wykonanie takiej ozdoby nie będzie problemem.

* * *

36.

LOVE&PEACE. A jak inaczej to powiedzieć? Oczywiście kwiatami 🙂

* * *

37.

Dekoracje nad stołami to mój konik na ten rok 😉 Przekonacie się o tym w nowym numerze magazynu 🙂 Czyż nie są niezwykle efektowne?

* * *

38.

Powrót do wąskich, podłużnych stołów ma swój głęboki sens. Cieszę się, że ponownie są one w modzie. Sugeruję wszystkim przyszłym Nowożeńcom, aby zrezygnowali z niedodających uroku stołom przystawek i napojów w plastykowych butelkach. Zamiast nich – kompozycje z kwiatów, piękna papeteria i świece.

* * *

39.

Winietki z zabawnymi przypinkami 🙂 Uroczy pomysł i miły prezencik dla gości. Personalizowane przypinki bez problemu zamówicie w Polsce w wielu firmach zajmujących się poligrafią.

* * *

40.

Owocowo-warzywyny bufet to całkowita nowość! Ale jaka urocza! I zdrowa! Jeśli ślub jest w stylu rustykalnym to jest to kapitalny pomysł!

zdjęcia: PINTREST