3/7 Najpiękniejsze bukiety 18

by poniedziałek, 27 stycznia, 2014
No to przyszła zima. Marudziłam cały grudzień i pół stycznia, że jest szaro i ponuro. To teraz mam! Muszę chyba bardziej uważnie wypowiadać swoje życzenia 🙂 Dlatego właśnie pokażę energetyczne i kolorowe bukiety, aby nieco rozweselić wszechogarniającą biel! A przy okazji podzielę się z Wami moimi typami florystycznymi na ten rok. Po roku (a raczej latach) peonii, roku hortensji i dalii, mam nadzieję, że ten rok będzie należeć do ostróżek, amarylisów i hibiskusów. Liczę szczególnie na zainteresowanie tymi pierwszymi kwiatami, bo są niezwykle wdzięczne, piękne i dostępne w wielu pastelowych kolorach. Chciałabym również zwrócić Waszą uwagę na absolutnie niezwykły kwiat w którym się zakochałam ostatnio! Otóż, ponad 3 (!!!) tygodnie temu dostałam bukiet z pudrowych, różowych goździków. Czy uwierzycie, że te kwiaty w stanie absolutnie idealnym stoją nadal na moim biurku! To są małe goździki, które już wiele odwiedzających mnie osób pomyliło z romantyczną różą gałązkową bombastic. Piękny i trwały kwiat!

REKLAMA

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Główną rolę w tym cudownym bukiecie odgrywają amarylisy w kolorze brudnego, pastelowego korala. Piękne, wyraziste i niezwykle majestatyczne kwiaty!

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Róże w co najmniej trzech odmianach. To jest zawsze niezawodny sposób na piękny bukiet ślubny. Zwracam uwagę na genialne połączenie kolorów.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Kolejny przykład oszałamiającego bukietu z róż. W odróżnieniu od kompozycji widocznej na zdjęciu powyżej, w tej użyto jednego gatunku w kolorze kontrastującym z pozostałymi. Dzięki temu uzyskano punkt centralny bukietu. Całość podkreślono matową zielenią liści starca.

zdjęcia: PINTREST

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *