3/7 Wielka Księga Bukietów 11

by poniedziałek, 3 marca, 2014
Powracamy w tym tygodniu z kolejnymi odcinkami cyklu WIELKA KSIĘGA BUKIETÓW. Wiosna już zapukała do naszych drzwi! Za chwilę świat będzie kolorowy, a tulipany, hiacynty, żonkile cieszą oczy na giełdach kwiatowych w całej Polsce! Wybrałyście już gatunki kwiatów na swój ślub? Czy nadal będą królować nieśmiertelne róże? Czy czerwcowe PM zdecydowały się, jak co roku na peonie? Czy majowe bukiety będą z lilaków, konwalii i tulipanów? Przekonamy się już za kilka miesięcy 🙂

REKLAMA

* * *

101.

102.

103.

Jestem maniaczką asymetrycznych bukietów. Pozornie niedbale ułożonych! Nie zdawałam sobie sprawy, ile czasu, precyzji i umiejętności potrzeba, aby stworzyć taki bukiet! Przepiękne połączenie wielu gatunków kwiatów i roślin. Zjawiskowy!

104.

105.

106.

Energetyczne połączenie, które jeszcze kilka sezonów temu było nie do pomyślenia! Amarantowe goździki, czerwone róże, różowe dalie, żółta kraspedia i fioletowa glorioza. Niesamowity!

107.

Jeśli kochasz wyprane, brudne odcienie pasteli to jest to propozycja dla Ciebie! Przepiękne, ogromne dalie w kolorze kremowym+róże+anemony z czarnymi środkami, które podkreśliły całą kompozycję+dużo zieleni w wielu odcieniach i kształtach liści.

108.

Bukiety bez kwiatów są ciekawostką. Ja co prawda nie zdecydowałabym się na taki bukiet, ale PM lubiące oryginalne rozwiązania z pewnością będą zainteresowane takimi rozwiązaniami.

109.

110.

Obłędne kolory – ciepły, pastelowy odcień korala, waniliowy i pastelowa zieleń. Fantastyczny kształt i niezwykłe zielone dodatki!

zdjęcia: PINTREST

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *