3/8 Najpiękniejsze dekoracje stołów 20

by czwartek, 13 lutego, 2014
Powracamy do tematu kwiatów na stole 🙂 Przyznam Wam się, że jestem bardzo poruszona tematem kwiatów w ostatnich tygodniach, a to dlatego, że na sesjach do kolejnego numeru magazynu BRIDELLE STYLE miałam okazję po raz kolejny podziwiać kunszt florystyczny Anny Matuszewskiej z FABRICA DE PASJONE. Na sesji Glamour Blue (zajawkę możecie zobaczyć TU) do dekoracji użyto ponad 500 błękitnych ostróżek! Na sesji Californication z kolei pojawiły się peonie, białe bzy (w lutym!) oraz niezliczona ilość róż i jaskrów (zajawkę możecie zobaczyć TU). Nie mogę doczekać się wiosny! A Wy? Wybrałyście już kolory przewodnie i kwiaty na swoje śluby? Jeśli nie, to mam nadzieję, że poniższe propozycje zainspirują Was. A jest wśród nich kilka naprawdę przepięknych! Zobaczcie same!

REKLAMA

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Bardzo popularne kilka lat temu połączenie kolorów – czerwień i niebieski. Ale tu niebieski zamieniono na świeży odcień turkusu, dzięki czemu cała aranżacja nabrała lekkości.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

To nie jest tylko mój faworyt! To jest mój ABSOLUTNY FAWORYT! Połączenie srebra z pastelami jest genialne! Z jednej strony delikatne i romantyczne jasne barwy, z drugiej eleganckie, wyrafinowane srebro. Cudowne!!!

zdjęcia: PINTREST

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *