4/5 Maria Elena Headpieces & Accesories

by środa, 15 stycznia, 2014
Paulina / LOVEMYDRESS.PLZachwycając się stylizacją ślubną Kelly Clarkson, nie mogłam się powstrzymać, żeby nie zajrzeć na stronę Mari Eleny, projektantki, która jest odpowiedzialna za przepiękną opaskę, jaką miała na włosach piosenkarka. Zajrzałam i się zakochałam w fantastycznych ozdobach do włosów i biżuterii z kryształków (także tej dla panów).

Historia tej marki to nie tylko opowieść o świetnie kręcącym się biznesie, ale także historia rodzinna. Pierwszą opaskę Maria Elena wykonała ponad dekadę temu dla swojej córki, Marile, która właśnie wychodziła za mąż. Opaska cały czas pozostaje w rodzinie i czeka na kolejną Pannę Młodą.

Dziś Marile pomaga mamie prowadzić biznes. Maria Elena zaś stała się ślubną ekspertką (m.in.: doradza Pannom Młodym na prestiżowym blogu Marthy Stewart). Jej ozdoby do włosów i biżuterię miały na swoim ślubie m.in.: aktorka Alyssa Milano czy Eva La Rue (gwiazda serialu CSI).

Niestety projektantka nie prowadzi swojego sklepu internetowego. Jej prace można kupić  przede wszystkim w butikach w Stanach Zjednoczonych. W Europie: w Szwajcarii, Grecji i Wielkiej Brytanii. Listę sklepów znajdziecie TU.

REKLAMA

zdjęcia: materiały prasowe