4/5 Nietypowe pomysły na wesele cz.2

by wtorek, 22 lipca, 2014Każdy rok w branży ślubnej zaskakuje nas czymś nowym. Atrakcje zmieniają się nieustająco. Kiedyś były to lampiony szczęścia, fajerwerki (wszystko to dostępne w hurtowni PyroTech). Teraz najmodniejsze są foodtrucki (jestem ich wielką fanką), piniaty, zespołowe gry na świeżym powietrzu. Przygotowałyśmy dla Was dwuczęściowy post o nietypowych pomysłach na śluby i wesela. A Wy? Macie swoje nietypowe niespodzianki dla gości?

ZOBACZ CZĘŚĆ 1

* * *

Piniata – przywędrowała na amerykańskie i europejskie śluby ze środkowej i południowej Ameryki. Świetny pomysł na atrakcję dla dzieci (wówczas piniatę należy wypełnić słodyczami) lub Pary Młodej 😉

* * *

Papierowe kwiaty dla miłośników ekologii i… oszczędzania! Polecamy szczególnie dekoracje z kwiatów wykonanych z cienkich papierów, które świetnie formują się.

* * *

Fotobudki to zazwyczaj kolorowe ścianki na tle których goście robią sobie pamiątkowe zdjęcia. A co powiecie na urocze i intymne tipi?

* * *

Karykaturzysta to wyjątkowa atrakcja na weselu! Każdy gość może otrzymać prawdziwe dzieło sztuki ze swoją podobizną!

* * *

Wesołe Miasteczko – na koniec zostawiłam pomysł w którym jestem kompletnie zakochana i chciałabym bardzo mieć taką atrakcję na swoim weselu!

zdjęcia: PINTEREST
3 odpowiedzi
 • Ewelina
  11 marca, 2017

  Super te kwiaty z map 😀

 • Mariola
  3 lipca, 2017

  Wesołe miasteczko również zdobyło moje uznanie. Niestety na polskie realia nie widzę takiej możliwości, chociaż na jednej ze stron widziałam pomysł by wynająć zamek dmuchany, który wydaje się być bardziej dostępny. W takich atrakcjach wymagających zmianę miejsca zawsze istnieje ryzyko, że goście podzielą się na dwie grupy. Fajnym pomysłem jest także fotobudka i nie wymaga zmiany miejsca;)

 • Madzia
  19 lutego, 2019

  Do fotobudek dorzuciłabym jeszcze takiego stylowego ogórka https://thecarbar.pl/oferta/volkswagen-t2-fotobudka/. Zwłaszcza gdy ktoś planuje wesele w stylu retro 🙂