4/5 Suknie ślubne 2015 eksponujące plecy

by czwartek, 2 października, 2014
Paulina / LOVEMYDRESS.PL – To już kolejny sezon, kiedy suknie ślubne eksponujące plecy są on the top.  Nic dziwnego. Zwracają uwagę, są szalenie kobiece, a gołe łopatki łopatki prezentują się szalenie seksownie.

Pomysłów na suknię ślubną z odkrytymi plecami jest wiele: od głębokich wycięć, przez delikatną siateczkę z ciekawym, koronkowym wzorem, cieniutkie, krzyżujące się ramiączka po lejący się materiał i kokardki. Tego typu ozdoby znajdziemy w każdego rodzaju sukniach ślubnych, niezależnie od tego, czy będą to księżniczki czy opinające ciało, proste suknie ślubne. Każda Panna Młoda, niezależnie, od swojej sylwetki, może sobie pozwolić na suknię ślubną eksponującą plecy.

To kreacje stworzone na lato. Grzechem bowiem byłoby zasłanianie tego, co w tej sukni ślubnej najpiękniejsze bolerkiem. Jeżeli koniecznie będziecie szukać okrycia wierzchniego, pomyślcie o długim płaszczyku czy marynarce, które w pełni zakryją plecy.

Nie musimy się za to obawiać welonu. Ten jednak powinien być długi i ciągnąć do kolan bądź aż za tren sukni ślubnej. Delikatna mgiełka doda pikanterii naszemu lookowi.

Ciekawym pomysłem na ozdobienie dekoltu na plecach może być także ich ozdobienie cienkim łańcuszkiem z ciekawą zawieszką (z tyłu) albo perłami. Biżuteria ślubna na plecy jest szalenie modna.

Poniżej możecie zobaczyć najpiękniejsze suknie ślubne eksponujące plecy z kolekcji na 2015 rok dostępnych w polskich salonach.

REKLAMA

* * *

Alma Novia

Alma-Novia-Paisaje

* * *

Alma Novia

Alma-Novia-Palco

* * *

Alma Novia

Alma-Novia-Pabel

* * *

Berta

Berta_04

* * *

Cosmobella

Cosmobella-7720

* * *

Demetrios

Demetrios-575

* * *

Demetrios

Demetrios-1482

* * *

Demetrios

Demetrios-1486

* * *

Lilian West

Lilian-West-6329

* * *

Rosa Clara

Rosa-Clara-81105

* * *

Rosa Clara

Rosa-Clara-Satina

zdjęcia: materiały prasowe
tekst: PAULINA / LOVEMYDRESS.PL

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *