4/6 Najpiękniejsze bukiety 26

by poniedziałek, 27 października, 2014
W dzisiejszym odcinku cyklu, przedstawimy Wam bukiety zbudowane na jednej osi kolorystycznej. Przyznamy się, że uwielbiamy takie bukiety, szczególnie jeśli są one wielogatunkowe. Bukiety, które zobaczycie poniżej nie są klasycznymi kompozycjami ombre. Ombre polega na stopniowaniu kolorystycznym tego samego koloru, a nasze propozycje to bukiety składające się z kolorów dopełniających kilka barw. Co sądzicie o takich połączeniach? Nam szczególnie do gustu przypadły kompozycje z połączeń różnych odcieni pasteli 🙂

REKLAMA

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Fiolet co prawda nigdy nie należał do moich ulubionych kolorów, ale nie mogłam przejść obojętnie obok takiej kompozycji i soczystych kolorów! Piękne storczyki i róże, które stworzyły energetyczną i elegancką kompozycję.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Uwielbiam bukiety składające się z wielu gatunków roślin, w kolorach, które przenikają się swoimi odcieniami. Tak jak w bukiecie poniżej. Ciepłe i chłodne odcienie pasteli – różu, fioletu i moreli stworzyły przepiękną kompozycję!

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Jak ja już tęsknię za peoniami! Uwielbiam je! Zobaczcie, jak fantastycznie wygląda połączenie zimnego odcienia różu i fioletu. Peonie i groszki pachnące to duet doskonały na czerwcowe śluby!

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

I peonie raz jeszcze! Tym razem w kolorze głębokiego amarantu, które uzupełniono eleganckimi białymi storczykami, których środki muśnięte są również intensywnym odcieniem różu.

zdjęcia: PINTEREST

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *