4/6 Podróż do miasta miłości – jak ją sfinansować?

by czwartek, 9 stycznia, 2014
shutterstock_135246974bridelle2

Paryż – miasto miłości, z mnóstwem zabytków, urokliwych parków, klimatycznych knajpek, z wąskimi uliczkami i szerokimi bulwarami. Stolica Francji to jedno z ulubionych miejsc zakochanych. Pary coraz częściej podróżują nad Sekwanę, by w romantyczny sposób świętować rocznicę związku.

Wyjazd planowany z wyprzedzeniem

Pary, które planują wyjazd do Francji, mogą wybierać wśród bogatej oferty turystycznej albo planować podróż na własną rękę. Oba przypadki wymagają zgromadzenia odpowiedniej sumy, by móc w pełni korzystać z uroków miasta zakochanych.

Ci, którzy planują podróż do Paryża, mogą na spokojnie przygotowywać się finansowo do wyjazdu. Rozwiązaniem dla zakochanych z wcześniej założonym celem podróży jest oszczędzanie, najlepiej takie, które pozwala na zysk. Pary, które chcą świętować rocznicę swojego związku nad Sekwaną, mogą odkładać pieniądze do banku. Lokaty bankowe czy fundusze inwestycyjne to dobry sposób na bezpieczne i gwarantowane pomnażanie pieniędzy.

Spontaniczność na kredyt?

Romantyczni, bardziej spontaniczni, którym szalona podróż do Paryża wpadła do głowy nagle, nie są w sytuacji bez wyjścia. Jeśli w danej chwili nie dysponują gotówką na podróż, nie muszą odkładać na przyszłość swojej wycieczki do miasta zakochanych. Kredyty są dla nich odpowiednim kołem ratunkowym. Zwłaszcza pożyczki gotówkowe, które w przeciwieństwie do kredytów hipotecznych czy kredytów samochodowych, zaciągane są na dowolny cel w dużo prostszy i szybszy sposób.

Każdy ma szansę na wyjazd

Przeszkody do odbycia podróży nie stanowią też wcześniejsze zobowiązania finansowe. Jeśli spłacamy już jakiś kredyt, pożyczka gotówkowa wciąż jest w naszym zasięgu. Możemy bowiem zdecydować się na rozwiązanie, jakim są kredyty konsolidacyjne i połączyć wszystkie zobowiązania w jedno w np. Eurobanku. To rozwiązanie, które ułatwia często spłatę kredytu – obniża miesięczną ratę, wydłuża okres kredytowania, oferuje niższe oprocentowanie. Poza tym na rynku dostępne są tanie kredyty, na których możemy dodatkowo zyskać. Tak jest np: w Eurobanku, który zwraca połowę prowizji bankowej, gdy potwierdzi, że skonsolidowane zobowiązania zostały uregulowane.

REKLAMA

shutterstock_138469874bridelle

zdjęcia: shutterstock.com