4/7 Świąteczny APART

by poniedziałek, 17 listopada, 2014
Ośnieżone choinki. Piękne, zimowe wzory wymalowane przez mróz na szybach. Ciepły blask rozgrzanego do czerwoności kominka. Urok przytulnych, drewnianych wnętrz. Święta spędzone w polskich górach. Wspólne celebrowanie tradycji świątecznych – dekorowanie pierników oraz wręczanie upominków. Czas Świąteczny jest magiczny, niepowtarzalny, urzekający, niezapomniany. Taka jest właśnie najnowsza biżuteria APART, uwodząca pięknem szlachetnych materiałów i zmysłowych kształtów, w których blask rozświetlonej choinki spotyka się z lśnieniem biżuteryjnych prezentów.

Klasyczny, rustykalny wystrój górskiej chaty, przełamany eleganckimi, wyjątkowymi stylizacjami Agnieszki Ścibior. To nie St. Moritz, to Zakopane! Magiczny świat zaklęty w kadrach najnowszej sesji zrealizowanej dla APART autorstwa Marcina Tyszki.

Sesja zdjęciowa promująca najnowszą, świąteczną kolekcję APART z udziałem Anji Rubik i Sashy Knezevica to już piąta realizacja topowego i znanego na całym świecie małżeństwa ze świata mody. Zdjęcia prezentują szeroki wybór biżuterii z najnowszej kolekcji – zarówno luksusową biżuterię z diamentami i kolorowymi kamieniami szlachetnymi, nowoczesne wzory z ceramiki, złota, a także srebra i innych jubilerskich materiałów.

REKLAMA

zdjęcia: MARCIN TYSZKA dla APART
stylizacja AGNIESZKA ŚCIBIOR
Tagi: , Kategoria: Biżuteria 0

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *