4/8 Peoniowe przyjęcie weselne KWIATOWE ATELIER

by wtorek, 4 lutego, 2014




Katarzyna Pawluk KWIATOWE ATELIER – Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że moim ulubionym kwiatem jest piwonia (z łaciny Peonia).
Nie wiem, co ten kwiat ma takiego w sobie, ale uwielbiam to, jak pięknie potrafi wpisać się w eleganckie wnętrze, jak również tworzyć równie dostojną a zarazem delikatną dekorację przyjęcia weselnego np.:w plenerze.

Przedstawiam najbardziej peoniową ze wszystkich moich realizacji do tej pory. Para Młoda wymarzyła sobie dekorację przyjęcia w 100% z piwonii w kolorze bieli, pastelowego różu i fuksji. Miało być skromnie i elegancko, a jednocześnie naturalnie, a ja to marzenie z przyjemnością zrealizowałam! Dla Panny Młodej wykonałam bukiet z pastelowo różowej piwonii i przewiązałam granatową wstążką.

Przyjęcie odbyło się w drewnianym pawilonie w ogrodzie restauracji Boathouse w Warszawie. Był bardzo upalny czerwcowy dzień, a ja pamiętam jak drżałam ze strachu czy kilkaset przygotowanych piwonii przetrwa w tak ekstremalnie wysokiej temperaturze. Na szczęście wszystkie kwiaty dzielnie czekały na przyjęcie oraz wspaniale prezentowały się jeszcze przez długi czas.

Wszystkie kwiaty umieściłam w przeźroczystych buteleczkach i flakonikach i ustawiłam w równym rządku na długich prostokątnych stołach. Bukietom z piwonii na stołach oprócz białej zastawy i świec, towarzyszył biały obrus i serwetki. Wazoniki na kwiaty nie były zbyt mocno widoczne, dzięki czemu udało się wspaniale wyeksponować wszystkie kwiaty. Dodatkowym elementem dekoracji były małe szklane kule zawieszone nad stołami ze świecami i piwoniami w środku.

REKLAMA

zdjęcia i tekst: KATARZYNA PAWLUK / KWIATOWE ATELIER