5/5 PREZENTACJA – Czarodzieje Wspomnień

by czwartek, 16 stycznia, 2014
logo NOWE

Wiecie, że od pewnego czasu stałam się wielką fanką mini form filmowych ze ślubów. Jestem oczarowana możliwościami i pomysłami polskich filmowców. Dziś chciałam przedstawić Wam fantastyczną ekipę o niezwykle wdzięcznej nazwie i jeszcze bardziej wdzięcznym logo 😉 Oto CZARODZIEJE WSPOMNIEŃ! A po obejrzeniu ich realizacji, sami przyznacie, że są prawdziwymi Czarodziejami!

Ekipę tworzą niezwykle uzdolnieni filmowcy, a przy użyciu odpowiedniego sprzętu potrafią uzyskać niezwykle romantyczne ujęcia. Dzięki temu w filmach, które nie są hollywoodzkimi produkcjami jest mnóstwo fantastycznych efektów. Realizacje CZARODZIEJÓW WSPOMNIEŃ można śmiało nazwać mini filmami. Ich dbałość o detale jest wprost niezwykła. Seanse na które zapraszają są krótkie, nowoczesne, dynamiczne. Aż żal, że się kończą 😉 Chociaż całkowicie zgadzam się z ich stwierdzeniem, że lepsze efekty można uzyskać w skondensowanej, 40 minutowej formie niż kilku godzinnym filmie. CZARODZIEJE WSPOMNIEŃ należą do prestiżowej organizacji EEVA (European Event Videographers Association), zrzeszającej najlepszych europejskich filmowców. Każda realizacja filmowana jest przez dwóch lub trzech operatorów.

Czarodzieje, jak przystało na czarodziei są profesjonalistami w swoim fachu, mają kilkuletnie doświadczenie w filmowaniu lustrzankami, a ich kreatywność i dbałość o detale jest gwarancją niezapomnianej pamiątki ze ślubu. Ekipa pracuje na terenie całej Polski. Kluczowy dla ostatecznego efektu jest montaż. Aby stworzyć spójną, dopracowaną całość, zintegrowaną z muzyką i opowiadającą piękną historię, trzeba poświęcić na montaż dużo czasu. Młode Pary często już dwa dni po ślubie chciałyby obejrzeć film lub zdjęcia ze ślubu. Nie da się tak, kochane Czytelniczki 🙂 Na produkt najlepszej jakości trzeba poczekać. Ale warto! CZARODZIEJE WSPOMNIEŃ zrobią Wam film, do którego będziecie z radością wracać.

To wszystko, co uwielbiam w filmach, czyli kreatywny montaż, stworzenie duetu obrazu i dźwięku, położenie dużego nacisku na oddanie najważniejszych dla Młodej Pary elementów jest zawarte w kilku czy kilkudziesięciu minutowych filmach. Indywidualne podejście do każdej Pary to niezwykle istotna kwestia podczas przygotowań do ślubu. Czarodzieje przed ślubem zbierają od Narzeczonych informacje, co lubią, jaką muzykę preferują, co jest tematem przewodnim ślubu, który punkt ślubnego scenariusza jest dla nich najważniejszy. Dzięki temu powstają nie tylko piękne realizacje, ale całkowicie zindywidualizowane. Zobaczycie to zresztą za chwilę w dwóch filmach.  Zachwycające kadry, doskonale dobrana do osobowości Nowożeńców i charakteru uroczystości muzyka, niezwykła dbałość o pokazanie detali (kocham, kocham, kocham!) i ogromna wrażliwość na słowa, gesty, uśmiechy. Każda Para to inna historia. Każdy film to zbiór obrazów i dźwięków, które niosą za sobą znacznie więcej niż tylko doznania zmysłowe. To Chwile zatrzymane w pamięci. Obejrzyjcie koniecznie te filmy 🙂

REKLAMA

* * *

Kamila i Janek

Kamila jest wedding plannerką, a zatem poprzeczka została podniesiona bardzo wysoko, bo kto, jak kto, ale osoby z branży ślubnej wiedzą, co jest najlepsze! Kamila i Janek są wielkimi entuzjastami podróży. Na ten aspekt filmu CZARODZIEJE WSPOMNIEŃ położyli największy nacisk. Od pierwszych kadrów, kiedy Pan Młody mknie czerwoną torpedą – Fiatem 125 z vintage walizkami na dachu 🙂 Oznaczenia stołów również nawiązywały do pasji Młodej Pary i to również nie umknęło realizatorom filmu. Piękny, elegancki, wyrafinowany, jak muzyka, którą słyszymy w tle.

Kamila i Janek from Czarodzieje Wspomnień on Vimeo.

* * *

Klaudia i Rafał

Drugi film wzruszył mnie do łez. I rozbawił! Również do łez. Obejrzyjcie go i posłuchajcie odpowiedzi Rafała, na pytanie zadane przez niezwykle sympatycznego księdza – Gdzie się poznaliście? Gwarantuję, że parskniecie śmiechem i będziecie ocierać łzy z radości 🙂 Urocza i radosna Para i taki sam ślub. Pełen rynsztunek i tradycja, ale z ogromną dawką poczucia humoru, gustem i klasą! Pan Młody jest wielkim fanem motoryzacji, wobec czego chciał, aby w filmie istotną rolę odegrał samochód (ach, ci mężczyźni! ;-)) Wszystkie te elementy udało się połączyć w bardzo magicznej formie, a dzięki świetnym wstawkom z uroczystości zaślubin całość wprawia w doskonały nastrój!

Klaudia i Rafał from Czarodzieje Wspomnień on Vimeo.

* * *

zdjęcia: CZARODZIEJE WSPOMNIEŃ