9/9 Zjawiskowa, polska marka LAURELLE

by czwartek, 16 października, 2014
Marka LAURELLE w zeszłym roku z prawdziwym impetem wkroczyła na rynek polskiej mody ślubnej i zdobyła serca polskich Panien Młodych. Ich zachwycające suknie mogliście podziwiać w ostatnim wydaniu magazynu Bridelle STYLE. Dziś chcemy zaprezentować Wam nową kolekcję ślubną tej marki, która wprowadza całkowicie nową jakość i nie obawiam się użyć stwierdzenia, że zrewolucjonizuje polski rynek sukien ślubych. Suknie, które zobaczycie poniżej to absolutnie światowy poziom prezentacji, przygotowania kampanii wizerunkowej i lookbooka, ale przede wszystkim to najwyższy poziom wzornictwa, które za sprawą projektantów z Izraela od dwóch lat zdobywa serca Panien Młodych na całym świecie.

Charakterystyczne dla izraelskich projektów rozwiązania – koronki, dużo przezroczystości, długie rękawy, odkryte plecy – znajdziecie je w większości kolekcji projektantów z całego świata, a także w kolekcjach takich gigantów, jak Pronovias. LAURELLE sięgnęła również do tych rozwiązań, ale nadała im niepowtarzalny, lekki, bardziej stonowany, ale nadal niesamowicie zmysłowy charakter. Przyznam, że jestem oczarowana tą kolekcją! Przepiękne tkaniny, których nadal brakuje w polskich kolekcjach. Niesamowite rozwiązania zdobnicze – zobaczcie poniżej suknię, którą oznaczyłam – jest ZJAWISKOWA! Prostota form i wyrafinowanie wykończenia. Fantastyczne tkaniny w odcieniach śmietankowej bieli, kości słoniowej oraz najmodniejszego obecnie na świecie honey. Przepiękne linie podkreślające sylwetkę, eksponujące szyję, dekolt i plecy. Gdybym nie wiedziała, że to polskie suknie to założyłabym się o wszystkie pieniądze, że są one z zagranicznej kolekcji.

To jest wg mnie pierwsza, polska kolekcja ślubna, która jest przemyślana w charakterze całości. Spójna od A do Z, utrzymana w jednej stylistyce, ale zachwycająca różnorodnością najlepszej jakości tkanin, detali, wykończeń. Profesjonalnie zrealizowana kampania wizerunkowa oddaje charakter tej kolekcji – nonszalanckiej, pewnej siebie, zmysłowej Panny Młodej. Kolekcja sukien ślubnych oferuje wzory zarówno na uroczystość kościelną, jak i cywilną. Luksusowe suknie LAURELLE podbiją serca wszystkich miłośniczek kobiecych, sensualnych, seksownych kreacji!

O jakości sukni możecie przekonać się osobiście w warszawskim, pięknym Atelier Laurelle, przy ulicy Sułkowickiej 2 (budynek Belvedere Residence). Ceny sukni są bardzo przystępne, jeśli weźmie się pod uwagę jakość tkanin i szycie na wymiar. Ceny zaczynają się od 4 000 zł. Istnieje możliwość modyfikacji gotowych projektów lub stworzenia czegoś zupełnie nowego wg Waszego pomysłu i we współpracy z projektantkami.

W LAURELLE znajdziecie nie tylko przepiękne suknie ślubne, ale również suknie wieczorowe i wizytowe. W kreacjach marki od samego początku jej istnienia, na wszystkich najważniejszych imprezach występuje gwiazda telewizji Polsat – Paulina Sykut-Jeżyna. Warto nadmienić, że zwycięża Ona w sukniach LAURELLE w większości rankingów na najpiękniejszą kreację. Wy również wybraliście LAURELLE, jako najlepszą polską marką sukien ślubnych w naszym plebiscycie TRENDSETTERS 2013.

Bardzo mocno kibicuję LAURELLE, trzymam mocno kciuki za ich dalszy rozwój i z niecierpliwością czekam na kolejne kolekcje, które mam nadzieję, będą równie oszałamiające jak ta poniżej.

Wszystkie informacje znajdziecie również na www.laurelle.pl

REKLAMA

* * *

Suknia poniżej – MOJA FAWORYTKA TEJ Z KOLEKCJI!

* * *

Savona

* * *

Alba

* * *

Iggy

* * *

Nadine

* * *

Beatrice

* * *

Alba

* * *

Modena

* * *

Fiore

* * *

Pauline

* * *

Siena

* * *

Rosa

* * *

Adria

* * *

Verona

* * *

Justine

* * *

Savona

* * *

Cavalia

* * *

Fiorentine

* * *

Perla

* * *

Milla

* * *

Cava

* * *

Lavendine

* * *

Clara

* * *

Massima

Massima

* * *

Scala

* * *

Sabbia

* * *

Campana

* * *

Reta

* * *

Sonia

* * *

Reta / płaszcz Padova

* * *

Ophia

* * *

Nuova

* * *

Dolce

* * *

Mathilde

* * *

Lucca

* * *

Argenta

* * *

Roma

zdjęcia: materiały prasowe

2 odpowiedzi
  • Robert
    24 listopada, 2015

    Piękne suknie, piękna modelka, świetne stylizacje. Wspaniale! Pozdrawiam 🙂

  • Kaja
    9 września, 2016

    Cudowne kreacje!

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *