5/7 {HOT SEXY BEST} Justyna Zduńczyk I

by poniedziałek, 27 stycznia, 2014
Wiecie, że kocham śluby branżowe 🙂 Dziś zapraszam Was na kolejną, polską perełkę! Ślub Ewy Brzozowskiej, fotografki doskonale znanej Wam z licznych publikacji na Bridelle (m.in.: Ewa była laureatką plebiscytu THE BEST OF BRIDELLE) oraz z pracy w magazynie BRIDELLE STYLE (sesja Cinderella). Ewa i Maciek realizację fotograficzną swojego ślubu powierzyli JUSTYNIE ZDUŃCZYK, którą także mieliśmy przyjemność gościć na blogu (jedna z moich ulubionych sesji poślubnych, wykonana przez Justynę TU). To jest jeden z najpiękniejszych ślubów, jakie widziałam. A to dlatego, że tak, jak napisała Ewa poniżej ślub i wesele miały być ich – wyjątkowe, takie jak oni, na luzie, z mnóstwem pozytywnej energii i radości. Znam Ewę osobiście i potwierdzam w 1oo%, że jest to osoba emanująca niezwykłym poczuciem humoru, wrażliwością i gustem. I dokładnie taki był ich ślub! Ilość elementów nad którymi mogłabym się rozpływać, zajęłaby zapewne dziesiątki zdań 🙂 Wystarczy spojrzeć na kilka pierwszych zdjęć – spinki do mankietów i conversy Maćka (LOVE!), tiulowa spódnica i buty Ewy (LOVE!), cudowne kolory, podróż na własny ślub metrem (nie żartuję! Ewa wyjaśni Wam poniżej dlaczego), przepiękne miejsce w którym odbyło się przyjęcie i całe mnóstwo detali o które zadbała Ewa i Maciek. Większość dekoracji wykonali samodzielnie! Klimat i atmosfera tego ślubu są niezwykłe! Czuć, jak dobrze czuli się i Nowożeńcy i goście. Ewa i Maciek zrealizowali swoją wizję ślubu, odrzucając to wszystko, co dla nich byłoby sztuczne i nieprawdziwe. To, że zrealizowali swój ślub zgodnie ze swoimi marzeniami jest fantastyczne! Czekałam z utęsknieniem na taki polski ślub! Pełen nieskrępowanego luzu, przytulności, otwartej przestrzeni! Pięknie! Po prostu pięknie i magicznie! Justyna cudnie udokumentowała wszystko na stylowych zdjęciach, dzięki czemu możemy poczuć choć przez chwilę i tylko na ekranach monitorów ten klimat! Cudowne, wzruszające zdjęcia (Maciek patrząc na Ewę w czasie zaślubin – bezcenne spojrzenie!). Najlepiej ten ślub opisała sama Ewa i zapraszam Was do przeczytania jej relacji. Życzymy wszystkiego najlepszego! A Czytelniczki zachęcamy do naśladowania Ewy i Maćka i realizację własnych marzeń!

ZOBACZ CZĘŚĆ 2

* * *

Ewa – Chcieliśmy by nasz ślub i przyjęcie było bardzo nasze. Nie widzieliśmy się w limuzynie, białej sukience i lakierkach, nie pasowały nam dworkowe klimaty. Na organizacje ślubu mój narzeczony nie zostawił mi dużo czasu, nalegał by ślub odbył się szybko, tak więc 9 miesięcy od niespodziewanych dla mnie zaręczyn wzięliśmy ślub.

Dosyć szybko znaleźliśmy miejsce na przyjęcie, wiedzieliśmy czego nie chcemy (pałacy, hotelowych sal i większości restauracji), tak więc po odsianiu niechcianych miejsc zostało nam kilka typów. Zdecydowaliśmy się na klimatyczną Winiarnię nad Jeziorem. Chcieliśmy naszym gościom przedstawić swój świat, lubimy dobrze zjeść, lubimy potańczyć, hasłem naszego przyjęcia było kochaj, jedz, pij i tańcz 😉

Zrobiliśmy prostą stronę www.14092013.pl gdzie próbowaliśmy gości nakierować czego będą mogli oczekiwać na przyjęciu, opisaliśmy dress code mając nadzieje że każdy będzie się dobrze czuł. Sporo pracy włożyliśmy w przygotowania, jako prezenty dla gości przygotowaliśmy małe słoiczki dżemu z ekologicznych pomarańczy, zrobiliśmy własne nalewki, pompony z tiulu, lampiony na świece, girlandy, tablicę rozsadzenia gości i dużo innych detali 😉 Na słodkim stole były domowe ciastka i ciasta przygotowane przez mamy, moją siostrę i siostrzenicę, wszystko było podpisane tabliczkami (Zrobione z miłością przez), by było wiadomo komu dziękować za te pyszności.

Tort serowy – ten pomysł narodził się z naszej miłości do serów 😉 Chcieliśmy zaskoczyć gości i po pierwszym posiłku zamiast słodkiego tortu, włoskim zwyczajem zjeść sery 😉 Wymarzyły nam się wielkie kręgi serów ustawione tak, by forma przypominały tort. Pomogła nam bardzo firma Pavonique gdzie zamówiliśmy sery. Przejęli się bardzo i byli pomocni w wyborze, stanęło na krowim Montasio DOP, i trzech kręgach serów owczych: Pecorino Toscano DOP, pecorino bianco siciliano z czarnym pieprzem i pecorino bianco siciliano bez dodatków. Do tortu przygotowaliśmy domowe chutneye.

Do ślubu pojechaliśmy metrem, na co dzień poruszamy się właśnie w ten sposób i naturalnym nam się wydawało że pojedziemy właśnie tak 😉 Życie zrobiło nam niespodziankę i w dniu naszego ślubu, w Warszawie odbył się wielki strajk Solidarności a godzina naszej ceremonii cywilnej w Pałacu Ślubów na Starówce zbiegała się z przyjściem wszystkich protestujących. Przez to mieliśmy trochę nerwów i niektórzy goście nie dojechali na ceremonię.

DJ’em był fantastyczny Paweł Górski, który gdy przy piosence T Love I love you zabrakło prądu to wyciągnął gitarę i dokończył kawałek śpiewając z gitarą 🙂 Podbił tym naszych gości na 100%! Sporą atrakcją była fotobudka, goście mieli dużą frajdę, a paski ze zdjęciami mogli wklejać od razu do książki z życzeniami.

Piękny bukiet, stroiki na włosy (który miał być korsarzem dla świadkowej, a wylądował w mojej fryzurze) i piękną kompozycję na barierkę zrobiła Asia z Kwiatowej Manufaktury, nie mogłam sobie wymarzyć piękniejszego bukietu – były tam nawet jeżyny 🙂

Nasze stroje – Maciek szył garnitur na miarę, poszedł do ślubu w trampkach, bo tak chodzimy na co dzień. Trampki też miały być dla mnie, ale w końcu zdecydowałam się na melissy.

* * *

PALETA KOLORÓW

  purpura beż lawenda granat old gold fiolet

NOWOŻEŃCY: Ewa i Maciek

DATA ŚLUBU: 14 września 2013

ŚLUB: Pałac Ślubów USC / Warszawa

WESELE: WINIARNIA NAD JEZIOREM

MAKE UP: Ania Gostkiewicz

BUKIET, STROIK WE WŁOSACH EWY, DEKORACJA BARIERKI: KWIATOWA MANUFAKTURA

DJ PREZENTER: PAWEŁ GÓRSKI

TORT SEROWY: PAVONIQUE

FOTOBUDKA: UWAGA LECI PTASZEK

FOTOGRAFIA: JUSTYNA ZDUŃCZYK

* * *

REKLAMA

zdjęcia: JUSTYNA ZDUŃCZYK
Tagi: Kategoria: 0