5/7 Najpiękniejsze bukiety 25

by poniedziałek, 15 września, 2014
W dzisiejszym odcinku cyklu dużo bukietów w intensywnych kolorach. Idealne na wrześniowe i październikowe śluby. Mocne fiolety, soczysty pomarańcz i koral. Piękne kolory, doskonale pasujące do jesiennej kolorystyki. Takie kolory będą z jednej strony kontrastem dla barw otoczenia, ale jednocześnie będą jej uzupełnieniem, bo kolory użyte w tych kompozycjach są tak naprawdę kolorami otoczenia. Wiecie, że uwielbiam pastele, ale dziś powstrzymam się od ich komplementowania i wybrałam bukiety o jesiennych kolorach 🙂

REKLAMA

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Koralowa peonia, mandarynkowy storczyk i pomarańczowe jaskry! ENERGIA! Uwielbiam połączenia kolorów z tej samej palety barw, a róż i pomarańcz tworzą razem obłędną paletę! Doskonała kompozycja na śluby z motywem soczystych owoców.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Fiolet zawsze kojarzył mi się z jesienią za sprawą pysznych śliwek z babcinego ogrodu, dlatego wybrałam ten bukiet do zestawienia. Tym bardziej, że znajdziecie w nim również kolor intensywnie niebieski, który mają jesienne hortensje. Tak intensywne kolory warto złagodzić kremowym dodatkiem, np.: różami albo daliami.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Najbardziej jesienna z prezentowanych propozycji! Ależ kolory! Mandarynkowo-żółte storczyki i kalie, zostały uzupełnione burgundowymi różami.

zdjęcia: PINTEREST

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *