6/6 Noworoczne słodkości od BRIDELLE

by czwartek, 9 stycznia, 2014
Czy Wy macie postanowienia noworoczne? Ja przyznam szczerze, zawsze je robię i potem niewiele z nich wychodzi 😉 Przynajmniej na gruncie spraw osobistych. Co innego w pracy! Na ten rok nasza blogowa ekipa ma mnóstwo planów i mamy nadzieję je wszystkie zrealizować. Przede wszystkim będziemy pracować nad magazynem BRIDELLE STYLE. Mamy w związku z magazynem pewne niespodzianki, ale o tym niedługo 😉 Planujemy dalej intensywnie rozwijać się i chcemy zorganizować wedding show na wzór ekskluzywnych show w których uczestniczyłam w Londynie. Myślę, że polskiej branży ślubnej brakuje takich wydarzeń. Planujemy je wspólnie z jedną z galerii handlowych w Warszawie i jak tylko będziemy znać szczegóły, poinformujemy Was! W dniach 21-23 lutego będziemy tradycyjnie na targach w londyńskiej Olimpii i po raz pierwszy przedstawimy tam ofertę polskich firm ślubnych. Przez ostatni rok przygotowywaliśmy raport o polskiej branży ślubnej, aby pokazać firmom spoza Polski, jak ogromny potencjał jest na naszym rynku. Przy okazji dziękujemy wszystkim firmom, które przyczyniły się do powstania raportu. W tym miesiącu dla naszych reklamodawców i firm związanych z branżą przygotowaliśmy trzy komunikaty. Informacje znajdziecie poniżej. Zainteresowane współpracą firmy, prosimy o kontakt mailowy pod podanymi poniżej adresami.

REKLAMA

* * *

AKTUALNE PROMOCJE

Najnowsza propozycja reklamowa bloga SWEET BRIDELLE!

Skorzystaj już dziś z naszej oferty SWEET BRIDELLE i odeślij maila na adres reklama@bridelle.pl,a otrzymasz zwrotnie ofertę specjalną!

bestaa2

* * *

AKTUALNE PROMOCJE

Lokowanie produktów i usług w magazynie BRIDELLE STYLE.

Skorzystaj już dziś z naszej oferty lokowania i odeślij maila na adres info@bristyle.pl, a otrzymasz zwrotnie ofertę specjalną!

bestaa3

* * *

OGŁOSZENIE

W związku z ogromnym zainteresowaniem naszym plebiscytem na NAJPIĘKNIEJSZY POLSKI ŚLUB opublikowany na Bridelle w 2013 roku, przygotowaliśmy informator, jak zgłaszać się do akcji {HOT SEXY BEST}.

Aby zapoznać się z warunkami, odeślij maila o tytule BEST na adres bridelle@bridelle.pl,a otrzymasz zwrotnie niezbędne informacje.

bestaa1

Tagi: Kategoria: Z życia Bridelle 0

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *