7/7 Najpiękniejsze dekoracje stołów 25

by wtorek, 9 września, 2014
Jesień już puka do naszych drzwi. Dziś poczułam to po raz pierwszy, chociaż jeszcze dwa tygodnie lata przed nami. Ale dziś poczułam jesień. Nie tylko za sprawą aury, ale przede wszystkim dzięki kwiatom, które dziś zostały zakupione na jutrzejszą sesję dla BRIDELLE STYLE. Dalie, peoniowate róże i mchy! Wybierajcie rośliny i kwiaty sezonowe! Niech zainspirują Was poniższe kompozycje. Ja wybrałam tym razem trzy niezwykłe aranżacje.

REKLAMA

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Wybrałam tę kompozycję z uwagi na użyte kwiaty i kolory. Dalie i róże, które widzicie poniżej to doskonałe kwiaty na wrześniowe śluby! Piękne połączenie ciepłego odcieniu różu i zimnego żółtego. Cudowne!

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Mam słabość do symetrycznych dekoracji. Ta poniżej to świetny przykład, jak stylowo i bezpiecznie udekorować wąski stół za pomocą kwiatów i świec. Niska kompozycja z kwiatów nie zasłania siedzących naprzeciwko siebie osób, a świece w wysokich świecznikach są zabezpieczone i nie spowodują żadnego niebezpieczeństwa.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

OMG! Co za kolory! Co za kwiaty! Co za dodatki! Co za kompozycja! Czy widzicie, że pomiędzy kwiatami wplecione zostały miniaturowe, białe dynie? Kompozycje w kloszach pod główną kompozycją to majstersztyk detali! ZACHWYCAJĄCA!

zdjęcia: PINTEREST

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *