8/9 Wielka Księga Bukietów 12

by wtorek, 4 marca, 2014
W dzisiejszym odcinku kilka przykładów na bukiety w odcieniach czerwieni. Nie przepadam za tym kolorem. Wydaje mi się trudny, bardzo dominujący, ale jak zobaczycie na przykładach poniżej, czerwień w karminowym odcieniu doskonale komponuje się z pastelową zielenią i srebrem. Drugi element w dzisiejszych inspiracjach to dodatki do bukietów. Owoce, liście, pióra, bawełna. Uwielbiam takie zaskakujące połączenia! A Wy?

REKLAMA

* * *

111.

112.

113.

Lubię wplecione do bukietów owoce – zobaczcie, jak fantastycznie wyglądają niedojrzałe jeżynki w plecione pomiędzy czerwone i karminowe kwiaty!

114.

115.

I kolejny pomysł na niestandardowe wykorzystanie dodatków – poza surrealistycznymi mikołajkami, w bukiecie znalazły się kłębki bawełny! Ten dodatek doskonale sprawdza się w bukietach w stylu boho i vintage.

116.

Jakiż piękny, jesienny bukiet! Liście, pióra i cudowne storczyki w odcieniach brązu, rdzy i rudego!

117.

Makówki w bukiecie letnim to doskonały pomysł! I pióra! Feeria barw w letnim bukiecie sprawdzi się nawet na ślubie z pastelową stylizacją. Taki mocny akcent kolorystyczny jest zawsze ciekawym kontrapunktem dla stylizacji!

118.

119.

120.

Sukulenty to jest zawsze dobry pomysł! A tu poza sukulentami, wypatrzyłam… małą główkę ozdobnej kapusty 🙂 Angielskie, przepiękne, pastelowe róże i delikatne chabry. CUDO!

zdjęcia: PINTREST