Nowości z NY – Torty i słodkości

by wtorek, 29 kwietnia, 2014
Najmodniejsze, słodkie propozycje nowojorskich cukierników, to wszystko, tylko nie biel 😉 Tradycyjne, białe torty odchodzą do lamusa! W 2015 roku królować będą kolory! Cukiernicy proponują naprawdę niezwykłe połączenia kolorów i jestem szalenie ciekawa, jak wiele Par A.D. 2015 zdecyduje się na takie słodkości. Przeważają wzory geometryczne, których dawno nie widziałam w ślubnych stylizacjach. Nie zabrakło również tortów kwiatowych, ale o bardzo wyrafinowanym wzornictwie. Ciekawostką są nadal naked cakes, które ja osobiście uwielbiam! Szczególnie, jeśli są ozdobione świeżymi owocami i żywymi kwiatami. Propozycje tortów dla zdecydowanie lubiących awangardę. Moje typy poniżej.

REKLAMA

* * *

WYBÓR BRIDELLE

Ciekawa kompozycja w stylu lat 80. Ciężkie zdobienie, ale oryginalne. Doskonały tort do surowego, ascetycznego wnętrza typu loft.

* * *

WYBÓR BRIDELLE

Naked cake mnie fascynują. Chociaż wolę, kiedy są udekorowane owocami i kwiatami, ale nadal pozostaję pod ich ogromnym wrażeniem.

* * *

WYBÓR BRIDELLE

Pisałam wyżej o wyrafinowanych kompozycjach kwiatowych. Oto przykład. Ciemna bryła ciasta, ozdobiona, dużymi, wyrazistymi kwiatami. Całość przypominać miała pień drzewa obrośnięty mchem.

zdjęcia: FIRST VIEW
Tagi: , Kategoria: BUTTERFLY BOOK 0