PREZENTACJA – DJ Głośny

by piątek, 11 lipca, 2014
Zazwyczaj wybór oprawy muzycznej na przyjęcie weselne to druga czynność, którą przyszła Para Młoda wykonuje podczas planowania najważniejszej ceremonii w ich życiu. Ze względu na liczne możliwości, podjęcie decyzji nie należy do najłatwiejszych zadań, zatem co zrobić, by dokonać właściwego wyboru? Radzimy skoncentrować się na detalach, pogłębić wiedzę o danym DJ’u czy zespole, zajrzeć do katalogu Centralnej Ewidencji i Informacji Gospodarczej (kliknij TU) i upewnić się, że interesujący nas muzyk prowadzi legalną, zarejestrowaną firmę. Dodatkowo można zaaranżować spotkanie i omówić szczegóły oferty, zapoznać się z port folio usług oraz osobiście poznać osoby, które będą dbały o zabawę na naszym weselu.

Jedną z takich firm, które spełnia oczekiwania przyszłych Par Młodych jest firma Maciej Głosa DJ Głośny. To instytucja, która ma do zaproponowania więcej… Więcej ciekawych pomysłów, możliwości personalizacji Waszego wesela, więcej międzynarodowego doświadczenia. Nie mówimy tu o subtelnej różnicy, ale i wyraźnej przewadze!

DJ Głośny prowadzi wesela tradycyjne, urban oraz wesela międzynarodowe. Jest gotowy podjąć każde wyzwanie, gdzie oczekiwany jest szyk i elegancja oraz przeprowadzenie zabaw w dobrym guście, ze smakiem. Wesela międzynarodowe prowadzi zazwyczaj z dodatkowym prezenterem, Bartkiem lub Jarkiem tak, aby możliwie jak najbardziej zintegrować wszystkich Gości. Doskonała znajomość języka niemieckiego i angielskiego w połączeniu z osobowością sceniczną, daje nam niebagatelną przewagę konkurencyjną na rynku usług weselnych i konferansjerskichmówi Maciek. To również możliwość swobodnej komunikacji z każdym z Gości, niezależnie z jakiego kraju pochodządodaje. Dbamy o komfort muzyczny dostosowując prezentowane utwory do indywidualnych preferencji Pary Młodej z uwzględnieniem potrzeb zaproszonych osób.

DJ Głośny oferuje również możliwość dekoracji sal weselnych światłem. Nowoczesna technologia LED zamknięta w niewielkim pudełku, uwalnia feerię barw i wywołuje niesamowity efekt świetlny, który zaskakuje oczy wszystkich Uczestników. Subtelne uwolnienie możliwości, które drzemią w Sali Weselnej to niezaprzeczalna wisienka na torcie, teraz także w zasięgu moich Klientów – podsumowuje Maciej.

Na początku wspomnieliśmy o detalach. Sprawdziliście już stronę internetową DJ Głośnego? Natrafiliście na opinie Klientów dotyczące jego usług w internecie? Jeśli tak, to poproście o szczegóły oferty, a dowiecie się jeszcze więcej…

Link do materiału filmowego, kliknij TU.

zdjęcia: Jacek Siwko, Łukasz Sulka, Arkadiusz Wołek, Krzysztof Kawczyński, Sebastian Górecki